Natiunea MMA

Rezultatele finale ale galei Golden League, desfasurata pe 26 martie la Brasov
01/04/2011

Rezultatele Campionatului de Kickboxing ( - 16 ani) si K-1 Rulles (+ 16 ani) Brasov 26.03.2011

Copii 6-8 ani

1. Dulea Cristina si Dracea Eduard Locul 1 ambii sportivi C.S. Tai Chi Do Ryu Constanta

Baieti 8 10 ani 25 Kg

1.Stan Alexandru (tai shin do gym bucuresti)

2.Barbusoiu Tudor (d ipons ns brasov)

3.Barbu Andrei (dragon star bucuresti)

3.Stefan Mihnea (tai shin do gym bucuresti)

Baieti 8 10 ani - 35 Kg

1.Giurgea Robert (ares dojo dm brasov)

2.Preda Marian (hontai bucuresti)

3.Purcel Danut (sei budokai gaesti)

3.Simon Eduard (marcus bela fight academi)

Baieti 10 12 ani - 30 Kg

1.Tanase Mihai (tai chi do ryui constanta)

2.Ilascu Stefan (tai chi do ryu constanta)

3.Bargaoanu Bogdan (tai shin do gym bucuresti)

3.Dimciu Adrian (dragon star bucuresti)

Baieti 10 12 ani 40 kg

1.Fekete Mihai (bushido salonta)

2.Grigor Vasile Daniel (tamashyi timisoara)

3.Purcel Marian (sei budokai gaesti)

3.Veres Hunor (marcus bela fight academi)

Baieti 10 12 ani - 45 Kg

1.Gherman Bogdan (tai shin do gym bucuresti)

2.Tanase Robert (tai chi do ryu constanta)

3.Visan Mihai (dragon star bucuresti)

Fete 10 12 ani - 35 Kg

1.Bulai Edidth Roberta (tai shin do gym bucuresti)

2.Pitulan Alexandra (tai shin do gym bucuresti)

3.Radu Diana (Dragon Star Bucuresti)

3.Radu Diana (sei budokai gaesti)

Fete 10 12 ani - 40 Kg

1.Barbu Nicoleta (kami bucuresti)

2.Botez Anca (axiopolis cernavoda)

Fete 10 12 ani - 45 Kg

1.Telmaciu Madalina (tai shin do gym bucuresti)

2.Tudose Gabriela (kami bucuresti)

Baieti 12 14 ani -35 Kg

1.Rogojinaru Mihai (hontai bucuresti)

2.Ghita Aurel (tai shin do gym bucuresti )

3.Vechiu Florin Cosmin ( d ipons ns brasov)

3.Olteanu Adrian (tai shin do gym bucuresti)

Baieti 12 14 ani - 45 Kg

1.Dinu Marius (sei budokai gaesti)

2.Eseke Istvan (bushido salonta)

3.Apostoaie Adrian (bushido salonta)

3.Tirmoaca Marius (k-1 galati)

Baieti 12 14 ani - 50 Kg

1.Stefan Cosmin (tai chi do ryu constanta)

2.Amet Erkan (tai chi do ryu constanta)

3.Litoiu Marius (kami bucuresti)

3.Craciun Costin (kami bucuresti)

Baieti 12 14 ani - 55 Kg

1.Marinescu Alexandru (tai shin do gym bucuresti)

2.Asan Kaian (tai chi do ryu constanta)

Baieti 12 14 ani - 60 Kg

1.Iosifescu Costin (karate bushi)

2.Seremet Mihai (tai shin do gym bucuresti)

3.Spiridon Florin (tai chi do ryu constanta)

3.Ciulei Catalin (tai chi do ryu constanta)

Fete 12 14 ani - 55 Kg

1.Ghita Iulia (tai shin do gym bucuresti)

2.Georgescu Delia (kami bucuresti)

3.Anton Cosmina (kami bucuresti)

Juniori mici 14 16 ani - 45 Kg

1.Tocai Paul (bushido salonta)

2.Idris Emrah (axiopolis cernavoda)

3.Cojocaru Alexandru (d ipons ns brasov )

Juniori mici 14 16 ani - 50 Kg

1.Mina Adrian Ionut (tai shin do gym bucuresti)

2.Hanciu Bogdan (cobra leri gym sf. Gheorghe)

3.Botez Cristian (axiopolis cernavoda )

Juniori mici 14 16 ani - 60 Kg

1.Bargaoanu Bogdan (tai chi do ryu constanta)

2.Barbalau Dan (kami bucuresti)

3.Nistor Cristi (k-1 galati)

3.Ramon Lucian (tai chi do ryu constanta)

Juniori mici 14 16 ani - 65 kg

1.Mosafi Sali (fire fight gherla)

2.Jinca Adrian (tai chi do ryu constanta)

3.Lado Karoly ( marcus bela fight academi m. ciuc)

Juniori mici 14 16 ani -+ 70 Kg

1.Anusca Andrein (kami bucuresti)

2.Sulimanu Elvis ( tai chi do ryu constanta)

3.Radu Ionut (tai chi do ryu constanta)

Juniori mari 16 18 ani 60 Kg

1.Tudose Robert (kami bucuresti)

2.Tudorie Razvan (tai shin do gym ploiesti)

Juniori mari 16 18 ani 63,5 Kg

1.Ignat Ion (tai shin do gym buzau)

2.Badila Florin (tai chi do ryu constanta)

3.Malmod Kalled (tai shin do gym bucuresti)

3.Baciu Adrian (tai shin do gym ploiesti)

Juniori mari 16 18 ani - 67 Kg

1.Serban Alexandru (tai chi do ryu constanta)

2. Marinescu Edison (tai shin do gym buzau)

3.Duta Razvan (sei budokai gaesti)

4.Dumitru Alexandru (tai shin do gym ploiesti)

Juniori mari 16 18 ani - 71 Kg

1.Costea Andrei (karate bushi)

2.Robu Stefan (tai chi do ryu constanta)

3.Pora Szilard (marcus bela fight academi)

3.Iuhas Zsolt (fire kick gherla)

Juniori mari 16 18 ani - 81 Kg

1.Manea Crtistian (d ipons ns brasov )

2.Grec Adrian (bushido salonta)

3.Ramish Erhan ( tai chi do ryu constanta)

3.Huianu Robert (tai chi do ryu constanta)

Juniori mari 16 18 ani + 91 Kg

1.Zaharia Alin (sei budokai gaesti)

2.Stoica Robert (tai shin do gym bucuresti)

Seniori + 18 ani 60 Kg (ambii sportivi au facut un meci ft. bun demn de clasa B)

1.Popoi Alexandru (respect gym bucuresti) si Cernat Catalin (tai shin do gym ploiesti)

Seniori + 18 ani 60 Kg

1.Contoreanu Iulian (d ipons ns brasov)

2.Samoila Robert (tai shin do gym ploiesti)

3.Poia Stefan (tai shin do gym bucuresti)

Seniori + 18 ani 63,5 Kg

1.Marinciu Alexandru (axiopolis cernavoda)

2.Badinescu Marius (tai shin do gym ploiesti)

3.Macelaru Nelson (tai shin do gym buzau)

3.Stan Florin (tai shin do gym buzau)

Seniori + 18 ani - 67 Kg

1.Tirmoaca Gabriel (k-1 galati)

2.Podaru Ionut (k-1 galati)

3.Mitrea Dorin (tai shin do gym ploiesti)

3.Vaida Robert (martial aerts dej)

Seniori + 18 ani - 71 Kg (ambii sportivi au facut un meci ft. bun demn de clasa B)

1.Popovici Gabriel (k-1 galati) si Otvos Lorand (marcus bela fight academi)

Seniori + 18 ani - 71 Kg

1.Ionascu Cosmin (d ipons ns brasov)

2.Pop Cristian ( marcus bela fight academi)

3.Kallo Robert (marcus bela fight academi)

Seniori + 18 ani - 75 Kg

1.Varta Dinu (tai shin do gym bucuresti)

2.Bosoi Bogdan (tai shin do gym brasov)

3.Alexandru Nedelcu (tai shin do gym bucuresti)

3.Linguraru Radu (d ipons ns brasov)

Seniori + 18 ani - 81 Kg

1.Sandur Ionut (tai chi do ryu constanta)

2.Dragan Ionut (ares dojo dm brasov)

3.Domakos Magor (cobra leri gym sf. Gheorghe)

4.Georgescu Szabolocs (shoto team)

Seniori + 18 ani - 86 Kg

1.Grigore Costin (tai shin do gym bucuresti)

2.Bolog Oszkar (cobra leri gym sf. Gheorghe)

3.Loy Dejan (tamashyi timisoara)

3.Somogyi Szilard (marcus bela fight academi)

Seniori + 18 ani

1.Radu Sorin (tai shin do gym buzau)

2.Neculae Alexandru ( ares dojo dn brasov)

3.Horatiu Daringa (tai shin do gym brasov)

3.Bunea Izidor ( fire fight gherla)

Fete senioare + 18 ani 60 Kg

1.Kodolanyi Eszter (cobra leri gym sf. Gheorghe)

2.Manea Ancuta (tai shin do gym bucuresti)

3.Szabo Izabela ( c.s. martial aerts dej)

Au participat 23 de cluburi sportive si circa 200 de sportivi din intreaga tara




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA