Natiunea MMA

Rezultatele Competitiei Nationale de Pangration Athliama - Bucuresti, 2 aprilie 2011
14/04/2011

Rezultate obţinute la Competiţia Naţională de

Pangration Athlima

Bucureşti, 02.04.2011

 

 

Pali

 

– 9 ani

Feminin:    Locul 1: Alexandru Anastasia, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Masculin:   Locul 1: Fierbξntu Mihai, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti                    

Locul 2: Mititică Andrei, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

9 – 11 ani:

Masculin:   Locul 1: Constantin Andrei, Yamato-Kai, Bucureşti

                   Locul 2: Fierbξntu Marian, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Harea Victor, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

12 – 14 ani:        

Feminin:    Locul 1: Blidaru Monica, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Miron Sabina, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

Masculin:   Locul 1: Iordan Cristian, Kokusai

                   Locul 2: Constantin Andrei, Yamato-Kai

                   Locul 3: Răducan Andrei, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

15 – 18 ani:

Feminin:    –  48 Kg.

                   Locul 1: Anei Gabriela, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 2: Ioneanu Sorina, CSM Sf. Gheorghe

–  65 Kg.

                   Locul 1: Ghasemi Mary, Kokusai

                   Locul 2: Marinescu Bianca, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Szabo Izabela, CSM Sf.Gheorghe

Masculin: –  52 Kg.

                   Locul 1: Maican Laurenţiu, Yamato-Kai

                   Locul 2: Iordan Cristian, Kokusai

                   Locul 3: Zimbilschi Andrei, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   –  60 Kg.

                   Locul 1: Panait Răzvan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Pistol Cristian, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 3: Molnar Andrei, CSM Sf. Gheorghe

–  67 Kg.

                   Locul 1: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Petran Cătălin, Fudo-Shin-Ryu

                   Locul 3: Benţea Liviu, Kokusai

 

+ 18 ani:

Feminin:    – 56 Kg.

                   Locul 1: Pătrugan Clara Victoria, SHIN DAITO AKA Bucureşti                         

Locul 2: Gearap Roxana, Yamato-Kai

                   Locul 3: Bularcă Denisa, CSM Sf. Gheorghe

–  70 Kg.

                   Locul 1: Szasz Eva, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 2: Molnar Melinda, CSM Sf. Gheorghe

Masculin: –  66 Kg.

                   Locul 1: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Işfan , Tamashy

                   Locul 3: Voinea Alexandru, SHIN DAITO AKA Bucureşti

–  81 Kg.

                   Locul 1: Traşcă Rinu, Yamato-Kai

                   Locul 2: Obretin Constantin, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Tudor Ionuţ, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

 

 

SEMICONTACT

 

9 – 11 ani:

Masculin:   Locul 1: Constantin Andrei, Yamato-Kai, Bucureşti

                   Locul 2: Fierbξntu Marian, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Harea Victor, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

12 – 14 ani:        

Feminin:    Locul 1: Blidaru Monica, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Miron Sabina, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

Masculin:   Locul 1: Iordan Cristian, Kokusai

                   Locul 2: Constantin Andrei, Yamato-Kai

                   Locul 3: Răducan Andrei, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

15 – 18 ani:

Feminin:    –  48 Kg.

                   Locul 1: Anei Gabriela, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 2: Ioneanu Sorina, CSM Sf. Gheorghe

–  65 Kg.

                   Locul 1: Ghasemi Mary, Kokusai

                   Locul 2: Marinescu Bianca, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Szabo Izabela, CSM Sf.Gheorghe

Masculin: –  52 Kg.

                   Locul 1: Maican Laurenţiu, Yamato-Kai

                   Locul 2: Iordan Cristian, Kokusai

                   Locul 3: Zimbilschi Andrei, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   –  60 Kg.

                   Locul 1: Panait Răzvan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Pană Ion, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 3: Codreanu Vlad, CSM Sf. Gheorghe

–  67 Kg.

                   Locul 1: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Voinea Alexandru, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Benţea Liviu, Kokusai

 

+ 18 ani:

Feminin:    – 56 Kg.

                   Locul 1: Pătrugan Clara Victoria, SHIN DAITO AKA Bucureşti                         

Locul 2: Gearap Roxana, Yamato-Kai

                   Locul 3: Alexandru Cristina, CSM Sf. Gheorghe

–  70 Kg.

                   Locul 1: Szasz Eva, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 2: Molnar Melinda, CSM Sf. Gheorghe

Masculin: –  66 Kg.

                   Locul 1: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Voinea Alexandru, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Manolache Valentin, Yamato-Kai

–  81 Kg.

                   Locul 1: Obretin Constantin, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Titire Adrian, Yamato-Kai

                   Locul 3: Tudor Ionuţ, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

 

 

FULLCONTACT

 

15 – 18 ani:

Masculin:   –  60 Kg.

                   Locul 1: Panait Răzvan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Herciu Remus, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 3: Codreanu Vlad, CSM Sf. Gheorghe

–  67 Kg.

                   Locul 1: Voinea Alexandru, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Lambrino Răzvan, CSM Sf. Gheorghe

 

+ 18 ani:

Feminin:    – 56 Kg.

                   Locul 1: Pătrugan Clara Victoria, SHIN DAITO AKA Bucureşti                         

Locul 2: Gearap Roxana, Yamato-Kai

                   Locul 3: Kalanyos Anamaria, CSM Sf. Gheorghe

–  70 Kg.

                   Locul 1: Molnar Melinda, CSM Sf. Gheorghe

                   Locul 2: Szasz Eva, CSM Sf. Gheorghe

Masculin: –  66 Kg.

                   Locul 1: Voinea Alexandru, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 2: Coşovan Vlad, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Manolache Valentin, Yamato-Kai

–  90 Kg.

                   Locul 1: Traşcă Rinu, Yamato-Kai

                   Locul 2: Ancuţa Michel, SHIN DAITO AKA Bucureşti

                   Locul 3: Tudor Ionuţ, SHIN DAITO AKA Bucureşti

+  90 Kg.

                   Locul 1: Zmau George, Wu-Fun Bucureşti

                   Locul 2: Loy, Tamashy Timişoara

                   Locul 3: Tudor Ionuţ, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

 

 

        

 

 

PE CLUBURI:

 

DEMONSTRAŢII (PALAISMATA, POLYDAMAS):

Locul 1: SHIN DAITO AKA

 

PANGRATION ATHLIMA (PALI, SEMICONTACT, FULLCONTACT):

         Locul 1: SHIN DAITO AKA BUCUREŞTI

         Locul 2: YAMATO-KAI

         Locul 3: KOKUSAI




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA