Natiunea MMA

Rezultatele Campionatului National de Kempo Submission
16/03/2011

CAMPIONATUL NATIONAL KEMPO / SUBMISSION
06.03.2011 Sala Antilopa / Bucuresti ROMANIA

CLASAMENT CLUBURI:

1.C.S.Amatto Budokan    
2.C.S.Sakura Buzau    
3.C.S.Aquila  
 

4.C.S.Shin Daito Aka    
5.C.S.Chimia Rm Valcea     
6.C.S.Kokusai
7.C.S.The One Galati
8.C.S.De Arte Martiale Absoluto
9.C.S.Vulcan
10.C.S.Dunarea Albastra
11.C.S.Shin Dojo
12.C.S.Clanul Lupilor Albastrii
13.C.S.Sakura Tulcea
14.C.S.Tudori
15.C.S.Dinamovisti Fight
16.C.S.Kumite Dojo
17.C.S.Cetatea Dojo
18.C.S.Academia Navala Constanta
19.C.S.RG Bucuresti
20.C.S.
De Sporturi Martiale SIG
21.C.S.Sambo
22.C.S.Muresul Tg Mures
 

Rezultate Seniori:
    
                
SENIORI FETE -60 kg       

         
                
1. Ion Mona-Lisa-Elena ( C.S.Shin Daito Aka )                 
2. Patrugan Clara ( C.S.Shin Daito Aka )                 
3. Bodescu Luana ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                
4. Grigoras Mihaela ( C.S.Tudori )                
                
                
SENIORI BAIETI -60 kg               

  
                
1. Constantin Gica ( C.S.Amatto Budokan )                 
2. Matache Daniel ( C.S.Kokusai )                 
3. Enache Nicolae ( C.S.Shin Daito Aka )                 
4. Rasteanu Aurel ( C.S.Absoluto )                
                
                
SENIORI BAIETI -70 kg                 


                
1. Asaftei Daniel ( C.S.Academia Navala Constanta )
                
2. Pica Alin ( C.S.Absoluto )                 
3. Lupu Sorin ( C.S.Amatto Budokan )                 
4. Julian George ( C.S. Shin Dojo )                 
                
                
SENIORI BAIETI -75 kg           

     
                
1. Ancuta Marius ( C.S.Amatto Budokan )                 
2. Balaban Sorin ( C.S.Sakura Tulcea )                 
3. Dumitrascu Gregorian ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                 
4. Voicu Ionut ( C.S.Tudori )                 
                
                
SENIORI BAIETI -80 kg           

      
                
1. Neculai Danut ( C.S.Cetatea Dojo )                
2. Horatiu Balint ( C.S.Absoluto )                 
3. Calin Alexandru ( C.S.Shin Dojo )                
4. Popa Valentin ( C.S.Amatto Budokan )                
                
SENIORI BAIETI -85 kg      

           
                
1. Patrascu Mircea ( C.S.Clanul Lupilor Albastrii )                 
2. Botoiescu Silviu ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                 
3. Mihaila Robert ( C.S.Absoluto )                
4. Boghici Petrica ( C.S.Sakura Tulcea )                
                
                
SENIORI BAIETI -95 kg          

       
                
1. Gheba Stefan ( C.S.Amatto Budokan )                 
2. Marculescu Alexandru ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                 
3. Rosca Radu ( C.S.Amatto Budokan )                 
4. Gugulici Leonard ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                
                
                
SENIORI BAIETI +95 kg              

   
                
1. Camil Moldoveanu ( C.S.Absoluto )                 
2. Alexuti Ioan ( C.S.Dinamovisti Fight )                 
3. Ursu Mircea ( C.S.Amatto Budokan )                 
                    4. Cojocaru Constantin ( C.S.Chimia Rm. Valcea )                
                
                
MASTERS BAIETI -95 kg           

      
                
1. Remus Gradinaru ( C.S.Shin Dojo )                 
2. Martin Chiritescu ( C.S.Amatto Budokan )                 
3. Albert Stoica ( C.S.Dinamovisti Fight )                 

Rezultate Juniori:

8-10 ani BAIETI -25 kg           
                

1. Amaria Ghita ( C.S.Dunarea Albastra )   
             
2. Nicolae Rares ( C.S.Kokusai )                
3. Lazarenco Alexandru ( C.S.Aquila )                
3. Surcel Vlad ( C.S.Aquila )                
                
8-10 ani FETE -30 kg         
                

1. Banea Violeta ( C.S.The One Galati )  
             
2. Serban Georgiana ( C.S.Sakura Buzau )                
3. State Gabriela ( C.S.Sakura Buzau )                
3. Paun Elena ( C.S.Aquila )                
                
                
8-10 ani BAIETI -30 kg        
                
1. Catinca Alexandru ( C.S. Kokusai )                
2. Epuran Andrei ( C.S.Aquila )                
3. Georgescu Alexandru ( C.S.Amatto Budokan )                
3. Petculeasa Claudiu ( C.S.Aquila )                
                
                
8-10 ani BAIETI -35 kg                
                
1. Baboi Teodor ( C.S.Aquila )                
2. State Mihai ( C.S.Sakura Buzau )                
                
                
10-12 ani BAIETI -40 kg                
                
1. Zaharia Yani ( C.S. Amatto Budokan )                 
2. Fierbintu Marian ( C.S. Shin Daito Aka )                
3. Toma Alin ( C.S. Dunarea Albastra )                 
3. Negrut Florin ( C.S. Dunarea Albastra )                 
                
                
10-12 ani BAIETI -30 kg                
                
1. Florea Catalin ( C.S.Sakura Buzau )                
2. Caloian Catalin ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Dumitrica Dragos ( C.S.Aquila )                
3. Stanica Andrei ( C.S.Aquila )                
                
                
10-12 ani BAIETI -35 kg                
                
1. Calo Iosif ( C.S.Vulcan )                 
2. Gavrila Dragos ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Parvan Marian ( C.S.The One Galati )                 
3. Taschina Alexandru ( C.S.Dunarea Albastra )                 
                
                
10-12 ani BAIETI -40 kg                
                
1. Roventu Serban ( C.S.Aquila )                 
2. Isar Adrian ( C.S.Amato Budokan )                
3. Mustata Robert ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Serboiu Daniel ( C.S.Sakura Buzau )                
                
                
10-12 ani BAIETI -45 kg                
                
1. Gheorghe Gabriel ( C.S.Kokusai )                
2. Schipou Alexandru ( C.S.Kokusai )                 
3. Pirtea Ionut ( C.S.Amatto Budokan )                 
3. Manolache Silviu ( C.S Amatto Budokan )                 
                
                
10-12 ani BAIETI -50 kg                
                
1. Botezatu Adrian ( C.S.Sakura Tulcea )                 
2. Stroe Claudiu ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Carabineru Sebi ( C.S.Dunarea Albastra )                 
3. Grigore Andrei ( C.S. The One Galati )                 
                
                
12-14 ani BAIETI -40 kg                
                
1. Ivan Marian ( C.S.Sakura Buzau )                 
2. Mihai Adrian ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. State Albert ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Ion Dragos (C.S. Sakura Buzau )                
                
                
12-14 ani FETE -40 kg                 
                
1. Bulgaru Daniela ( C.S.Amatto Budokan )                
2. Biris Laura ( C.S.Vulcan )                 
3. Orzaru Maria ( C.S.Sakura Buzau )                
3. Schiopu Ana Maria ( C.S.Kokusai )                
                
                
12-14 ani BAIETI -45 kg                
                
1. Iordan Cristian ( C.S.Kokusai )                 
2. Matei Mario ( C.S.Aquila )                 
3. Belecciu Marvin ( C.S.Amatto Budokan )                 
3. Urse Stefan ( C.S.Amatto Budokan )                
                
                
12-14 ani BAIETI -50 kg                
                
1. Ciulei Robert ( C.S.Sakura Buzau )                 
2. Dediu Alexandru ( C.S.The One Galati )                 
3. Ionita Andrei ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Parva Cosmin ( C.S.Vulcan )                 
                
                
12-14 ani FETE -55 kg                
                
1. Badea Bianca ( C.S.Sakura Buzau )                 
2. Lunca Roxana ( C.S.Amatto Budokan )                 
                
12-14 ani FETE -60 kg                 
                
1. Corbu Roberta ( C.S.Sakura Buzau )                 
2. Ciurea Bianca ( C.S.Amatto Budokan )                 
3. Petrechescu Ileana ( C.S.Sakura Buzau )                 
                
                
12-14 ani BAIETI -60 kg                
                
1. Codrici Vlad ( C.S.Aquila )                 
2. Dancescu Mihai ( C.S.Aquila )                 
3. Dinu Andrei ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Otelita David ( C.S.The One Galati )                 
                
                
14-16 ani BAIETI -55 kg                 
                

1. Draghia Andrei ( C.S.Aquila )
                
2. Poponete Andrei ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Zaharia Yamato ( C.S.Amatto Budokan )                
3. Zilinski Cristian ( C.S.Vulcan )                
                
                
14-16 ani BAIETI -60 kg                
                
1. Caraus Danut ( C.S.The One Galati )                 
2. Dragu Robert ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Stan Cristian ( C.S.Amatto Budokan )                 
                
                
14-16 ani BAIETI -65 kg                
                
1. Dimache Claudiu ( C.S.Amatto Budokan )                 
2. Florescu Emanuel ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Radu Catalin ( C.S.Kokusai )                 
3. Tiru Razvan ( C.S.Sakura Buzau )                 
                
                
14-16 ani BAIETI -75 kg                
                
1. Frangulea David ( C.S.Tudori )                 
2. Doroftei Dragos ( C.S.Vulcan )                 
                
                
16-18 ani  BAIETI -60 kg                 
                
1. Pletosu Cornel ( C.S.Clanul Lupilor Albastrii )                 
2. Panait Horia ( C.S.Shin Daito Aka )                 
3. Zaragiu Razvan ( C.S.Tudori )                 
3. Mitrea Ionut ( C.S.Aquila )                 
                
                
16-18 ani BAIETI -65 kg                 
                
1. Marin Laurentiu ( C.S.Sakura Buzau )                 
2. Cosovan Vlad ( C.S.Shin Daito Aka )                 
3. Moise Viorel ( C.S.Sakura Buzau )                 
3. Ungureanu Tudor ( C.S.Sakura Buzau )                
                
                
16-18 ani BAIETI -80 kg                 
                
1. Tudor Ionut ( C.S.Shin Daito Aka )                 
2. Dumitru Iulian ( C.S.Clanul Lupilor Albastrii )                 
3. Rasnoveanu Adrian ( C.S.Sakura Buzau )             




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA