Natiunea MMA

FOTO - Rezultatele la Juniori mari si Seniori de la Campionatul National de Kempo Semi-contact
11/11/2010

Horia Ciocan

CAMPIONATUL NATIONAL DE KEMPO / SEMI-CONTACT
06-07. Noiembrie.2010 / Bucuresti ROMANIA

Cluburi Sportive:
1.AMATTO BUDOKAN
2.AQUILA
3.CETATEA DOJO
4.CHIMIA RM. VALCEA
5.CLANUL LUPILOR ALBASTRII
6.DINAMOVISTI FIGHT
7.DOJO
8.DUNAREA ALBASTRA
9.GHEPES DOJO
10.KOKUSAI
11.KUMITE DOJO
12.RG
13.SAKURA
14.SHIN DOJO
15.SHINDAITO AKA
16.THE ONE GALATI
17.TUDORI
18.VULCAN

Sportivi participanti : 248


BAIETI / Juniori (16-18 ani) / -70.00 kg.
1.SOTROCAN ANDREI (AQUILA)
2.SOTROCAN ALEXANDRU (AQUILA)
3.DUMITRU DANIEL (CETATEA DOJO)
4.CONSTANTIN NICUSOR (DINAMOVISTI FIGHT)

 


BAIETI / Juniori (16-18 ani ) / -80.00 kg.
1.TUDOR IONUT (SHINDAITO AKA)
2.DUMITRU IULIAN (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)

 


BAIETI / Juniori (16-18 ani ) / +95.00 kg.
1.PETRACHE IONUT (DINAMOVISTI FIGHT)
2.COSTACHE SAMUEL (DINAMOVISTI FIGHT)

 


BAIETI / Seniori / -55.00 kg.
1.ION IONUT EMIL (DINAMOVISTI FIGHT)
2.NICOLAE LIVIU (DINAMOVISTI FIGHT)
3.NAVER ADRIAN (SHIN DOJO)
4.NECULA IONUT (DUNAREA ALBASTRA)

 


FETE / Seniori  / -60.00 kg.
1.CIUGULEA ANDREEA IOANA (DINAMOVISTI FIGHT)
2.BABA GABRIELA (CETATEA DOJO)
3.GROSU PETRUTA (DUNAREA ALBASTRA)

 


BAIETI / Seniori / -60.00 kg.
1.CHELU COSMIN VASILICA (AQUILA)
2.MACOVEI ALEXANDRU COSTIN (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)
3.MATACHE DANIEL (KOKUSAI)
4.PIRTEA CONSTANTIN GIGEL (DINAMOVISTI FIGHT)

 


FETE / Seniori  / -65.00 kg.
1.STANCU CRISTIANA MIHAELA (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)
2.GRIGORAS MIHAELA GABRIELA (TUDORI)
3.MATEI MARIA (DOJO)

 


BAIETI / Seniori / -65.00 kg.
1.PAUN CATALIN (AMATTO BUDOKAN)
2.CARSTEA ROBERT FLORIN (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)
3.GAFTON IULIAN (DINAMOVISTI FIGHT)
4.CHISMANCI GHEORGHE IONUT (TUDORI)

 


BAIETI / Seniori / -70.00 kg.
1.JULIAN GEORGE CONSTANTIN (SHIN DOJO)
2.TUDOR IONUT (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)
3.PETROPAVLOSKI ALEXANDRU (AMATTO BUDOKAN)

 


BAIETI / Seniori / -75.00 kg.
1.DRAGAN MIREL (KOKUSAI)
2.CATALIN DANIEL MARIN (SHIN DOJO)
3.CLABESCU RADU (RG)

 


BAIETI / Seniori / -80.00 kg.
1.TARAS VICTOR (RG)
2.FOTESCU SORIN (AMATTO BUDOKAN)
3.POPOVICI ANDREI (CLANUL LUPILOR ALBASTRII)
4.IHNATIUC BOGDAN (AMATTO BUDOKAN)

 


BAIETI / Seniori/ -90.00 kg.
1.TOTELECAN MARIAN (CHIMIA RM. VALCEA)
2.GRIGORAS DANIEL (TUDORI)
3.FLOREA SORIN (DINAMOVISTI FIGHT)
4.LINCA RADU (KUMITE DOJO)

 


BAIETI / Seniori / -95.00 kg.
1.DANESCU GEORGE (VULCAN)
2.BARBU MIHAI (SHIN DOJO)
3.DUMITRANA CATALIN (DINAMOVISTI FIGHT)

 


BAIETI / Seniori / +95.00 kg.
1.GRADINARU REMUS (SHIN DOJO)
2.PARASCHIV FLORIN (KUMITE DOJO)
3.STOICA ALBERT (DINAMOVISTI FIGHT)




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA