Natiunea MMA

Cele mai importante lupte de MMA anuntate in ultimul timp in lume
16/05/2011

Luis Santos vs. Nicolae Cury, Bellator Fighting Championships 45, May 21, Lake Charles, La. 

Dave Branch vs. Jeremy May, Shark Fights 15 “Villasenor vs. Camozzi,” May 27, Rio Rancho, N.M. 

Jared Downing vs. Bobby Huron, Shark Fights 15 “Villasenor vs. Camozzi,” May 27, Rio Rancho, N.M. 

Jens Pulver vs. Brian Davidson, Titan Fighting Championship 18, May 27, Kansas City, Kan. 

Shinya Aoki vs. Antonio McKee, Dream “Fight for Japan,” May 29, Saitama, Japan 

Takeshi Inoue vs. Koichiro Matsumoto, Dream “Fight for Japan,” May 29, Saitama, Japan 

Jeremy Stephens vs. Daniel Downes, UFC “The Ultimate Fighter 13 Finale,” June 4, Las Vegas 

Dhiego Lima vs. Jamie Toney, MFC 30 “Up Close and Personal,” June 10, Edmonton, Alberta, Canada 

Adrian Wooley vs. Nick Mamalis, Score Fighting Series, June 10, Mississauga, Ontario, Canada 

William Romero vs. Tristan Johnson, Score Fighting Series, June 10, Mississauga, Ontario, Canada 

Junior dos Santos vs. Shane Carwin, UFC 131 “Dos Santos vs. Carwin,” June 11, Vancouver, B.C., Canada 

Dave Herman vs. Jon Olav Einemo, UFC 131 “Dos Santos vs. Carwin,” June 11, Vancouver, B.C., Canada 

Joey Beltran vs. Aaron Rosa, UFC 131 “Dos Santos vs. Carwin,” June 11, Vancouver, B.C., Canada 

Krzysztof Soszynski vs. Igor Pokrajac, UFC 131 “Dos Santos vs. Carwin,” June 11, Vancouver, B.C., Canada 

Gesias Cavalcante vs. Justin Wilcox, Strikeforce “Overeem vs. Werdum,” June 18, Dallas, Texas 

James Terry vs. Caros Fodor, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Lorenz Larkin vs. Gian Villante, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Danillo Villefort vs. Antwain Britt, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Germaine de Randamie vs. Julia Budd, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Ryan Couture vs. Matt Ricehouse, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Jason High vs. Quinn Mulhern, Strikeforce Challengers 16, June 24, Kent, Wash. 

Darrell Montague vs. Ian McCall, Tachi Palace Fights 10, Aug. 5, Lemoore, Calif. 

Nam Phan vs. Mike Thomas Brown, UFC 133, Aug. 6, Philadelphia 

Vladimir Matyushenko vs. Alexander Gustafsson, UFC 133, Aug. 6, Philadelphia 

Dan Hardy vs. Chris Lytle, UFC Live 5, Aug. 14, Milwaukee 

Jim Miller vs. Benson Henderson, UFC Live 5, Aug. 14, Milwaukee 

Stephan Bonnar vs. Karlos Vemola, UFC Live 5, Aug. 14, Milwaukee 

Jacob Volkmann vs. Danny Castillo, UFC Live 5, Aug. 14, Milwaukee 

Sursa




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA