Natiunea MMA

Calendarul Evenimentelor MMA

 Data Locatia Denumirea
12/09/2009Amarillo, Texas, Statele Unite ale AmericiiShark Fights 6: Stars and Stripes
12/09/2009Rio de Janeiro, BraziliaBitetti Combat
16/09/2009Cox Convention Center, Oklahoma City, Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 19
18/09/2009Council Bluffs,Iowa, Statele Unite ale AmericiiAdrenaline MMA 4: Sylvia vs Riley
19/09/2009Dallas, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC 103 : Franklin vs Belfort
19/09/2009Zurich, SwitzerlandShooto Switzerland - Professional Shooto 6
20/09/2009Tokyo, JaponiaShooto - Shooting Disco 10
20/09/2009Praga, Republica CehaHell Cage 4 Cehia
21/09/2009Herning, DanemarcaCampionatul Mondial de Lupte - Amatori
22/09/2009Tokyo, JaponiaShooto - Revolutionary Exchanges 2
23/09/2009Tokyo - JaponiaSengoku 10
25/09/2009Tulsa,Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challenger Series 3
26/09/2009Cortez, Colorado - Statele Unite ale AmericiiKing of the Cage: Forged Steel
26/09/2009Seoul - Coreea de SudK-1 World Grand Prix Final 16
26/09/2009West Pomeranian, PolandIron Fist Polonia
26/09/2009Rostov, RusiaM-1 Challenge 16
26/09/2009Macao, ChinaArt of War 14 - Ground Zero
02/10/2009Budapesta, UngariaAll Kyokushin Karate World Tournament - Amatori
02/10/2009Edmonton, Alberta - CanadaMaximum Fighting Championship 22 - Payoff
06/10/2009Yokohama - JaponiaDREAM 11 Featherweight Grand Prix 2009 Final Round
09/10/2009Bacau, RomaniaCampionatul National Individual la Lupte Greco-Romane - Amatori
10/10/2009San Antonio, Texas - SUAWorld Extreme Cagefighting 43 - Cerrone vs Henderson
16/10/2009Lugoj, RomaniaCampionatul National Individual la Lupte Libere - Amatori
17/10/2009Amsterdam, OlandaGlory 11 "A decade of fights"
17/10/2009Helsinki, FinlandaFight Festival 26
18/10/2009Tokyo, JaponiaShooto - GIG Tokyo 3
24/10/2009Los Angeles, California - Statele Unite ale AmericiiUFC 104 : Machida vs Rua
24/10/2009Toronto, CanadaCampionatul Mondial de WuShu (Amatori) - Editia a 10-a
24/10/2009Londra, Marea BritanieUltimate Challenge UK - Dynamite
24/10/2009Arad, RomaniaLocal Kombat GP Mondial
25/10/2009Osaka, JaponiaDREAM 12 "Cage of the Rising Sun"
26/10/2009Bucuresti - RomaniaCampionatul Mondial de Kempo (Amatori) 2009 - Editia a 6-a
26/10/2009Yokohama, JaponiaK-1 World Max 2009 Championship Tournament - FINAL
30/10/2009Tokyo, JaponiaVale Tudo Japan 2009
31/10/2009Oradea, RomaniaCampionatul National de Karate Kyokushin - Amatori
31/10/2009Stockholm, SuediaSuperior Challenge 4 - Bad Intentions
31/10/2009Bucuresti, RomaniaCupa Romaniei la Brazilian Jiu-Jitsu
05/11/2009Sala Sporturilor Mikras, Thessaloniki, GreciaCampionatul Mondial de Sport si Combat Sambo - Amatori
06/11/2009Fresno,California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers Series 4
07/11/2009Hoffman Estates, Illinois, Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Fedor vs Rogers"
07/11/2009Tokyo, JaponiaSengoku "Eleventh Battle"
12/11/2009Natal, Rio Grande do Norte, BrazilNFC 2 - Natal Fight Championship
13/11/2009Urmeaza a fi stabilitCampionatul National pe Echipe la Lupte Libere si Lupte Greco-Romane - Amatori
14/11/2009Manchester - AngliaUFC 105 : Couture vs Vera
14/11/2009Gdynia, PolandBeast of the East - Grabowski vs. Overeem
18/11/2009Palms Casino Resort,Las Vegas, Statele Unite ale AmericiiWEC 44 - Brown vs. Aldo
20/11/2009Kansas City, Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers Series 5
21/11/2009Las Vegas, Nevada - SUAUFC 106 : Ortiz vs Griffin
21/11/2009Chicago, Statele Unite ale AmericiiXFO - Xtreme Fighting Organization 33
23/11/2009Tokyo, JaponiaShooto - Revolutionary Exchanges 3
23/11/2009Tokyo, JaponiaZST - ZST.22
29/11/2009Belfast, Irlanda de NordCage Wars - Nightmare
05/12/2009Yokohama - JaponiaK-1 World Grand Prix 2009 Final
05/12/2009Las Vegas, Statele Unite ale AmericiiUFC - The Ultimate Fighter 10 Finale
06/12/2009Tokyo, JaponiaPancrase - Changing Tour 8
11/12/2009Tokyo, JaponiaJewels - Sixth Ring
11/12/2009Varsovia, PoloniaKonfrontacja Sztuk Walki 12 - Najman vs Pudzianowski
12/12/2009Memphis, Statele Unite ale AmericiiUFC 107 - Penn vs. Sanchez
12/12/2009Berlin,GermaniaXFC 10 - Europe vs. America
12/12/2009S„o Paulo, BraziliaBitetti Combat 5
12/12/2009Berlin, GermaniaXtreme Fight Championship 10 - Europa vs America
13/12/2009Norwich, AngliaBushido Challenge 1 - War of the Warriors
19/12/2009Tokyo,JaponiaDeep - Cage Impact 2009
19/12/2009Las Vegas, Statele Unite ale AmericiiWEC 45 - Cerrone vs. Ratcliff
19/12/2009San Jose,Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Evolution
20/12/2009Liubliana, SloveniaWorld Free Fight Challenge 9 -Restart
31/12/2009Saiatama, JaponiaK-1 - Dynamite!! Power of Courage 2009
02/01/2010Las Vegas, Statele Unite ale AmericiiUFC 108 - Evans vs. Silva
10/01/2010Sacramento, Statele Unite ale AmericiiWEC 46 - Varner vs. Henderson
11/01/2010Fairfax, Virginia, Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 20
11/01/2010Hong Kong,ChinaLegend Fighting Championship 1 - Zilong vs Pajaro
23/01/2010Chicago, Statele Unite ale AmericiiXFO - Xtreme Fighting Organization 34
30/01/2010Miami, Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Miami
30/01/2010Hanzehal Zutphen, OlandaBeast of the East - Chahbari vs Souwer
30/01/2010Okinawa, JaponiaKing Of The Cage - Toryumon
30/01/2010Torino, ItaliaCampionatul Mondial de Thai Box
05/02/2010Studio31 (Mediapark), Hilversum, OlandaM-1 Selection: Wester Europe
06/02/2010Las Vegas, Statele Unite ale AmericiiUFC 109 - Relentless
06/02/2010Budapesta, UngariaColliZion K-1 MAX Europe GP
07/02/2010Tokyo, JaponiaPancrase - Passion Tour 1
13/02/2010O2 Arena, Praga, Republica CehaITíS SHOWTIME: Edition 38
15/02/2010Brasilia, BraziliaBitetti Combat 6
20/02/2010Sydney, AustraliaUFC 110 - Nogueira vs Velasquez
26/02/2010Sibiu, RomaniaCampionatul National de Taekwon-Do I.T.F (Amatori)
26/02/2010San Jose, California, Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 6
06/03/2010Columbus, Ohio - Statele Unite ale AmericiiWEC 47 - Bowles vs. Cruz
07/03/2010Tokyo, JaponiaSengoku Raiden Championship 12
13/03/2010Milano, ItaliaITíS SHOWTIME: Edition 39
13/03/2010Bistrita Nasaud, RomaniaCampionatul National Karate Kyokushin (Amatori - Tineret 17-18 ani)
21/03/2010Broomfield, Colorado - Statele Unite ale AmericiiUFC on Versus 1: Vera vs. Jones
21/03/2010OlandaK-1 MAX Europe Grand Prix Qualifier
21/03/2010Bucuresti, RomaniaCampionatul National de Grappling (Kempo - Amatori)
22/03/2010Yokohama, JaponiaDREAM 13
26/03/2010Fresno, California, SUAStrikeforce - Challengers 7
27/03/2010Prudential Center, Newark, New Jersey, Statele Unite ale AmericiiUFC 111 - St. Pierre vs. Hardy
27/03/2010Saiatama Super Aren, Saiatama, JaponiaK-1 WORLD MAX 2010 -70kg Japan Tournament
27/03/2010Split, CroatiaK-1 ColliZion Croatia
27/03/2010Ljubljana, SloveniaWorld Freefight Challenge 10 - Night of Champions
27/03/2010Bruxelles, BelgiaBrussels Fight Night - The Beginning
28/03/2010Varsovia, PoloniaK-1 World Grand Prix in Varsovia
28/03/2010Praga, CehiaHell Cage 5
31/03/2010Charlotte, North Carolina, Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 21
03/04/2010Yokohama, JaponiaK-1 WORLD GP 2010 IN YOKOHAMA
03/04/2010Nottingham, AngliaBushido Challenge 2 - A New Dawn
03/04/2010Turku, FinlandaTurku Fight - Resurrection
08/04/2010Hollywood, Florida, SUABellator Fighting Championships 11
09/04/2010Bucuresti, RomaniaCampionatul National de Thai Box - Full Contact (Amatori Juniori mari si Seniori)
10/04/2010Abu Dhabi, Emiratele Arabe UniteUFC 112 - Invincible
10/04/2010Vilnius, LituaniaK-1 World Grand Prix in Vilnius
10/04/2010Croydon, EnglandPro Kumite
10/04/2010Maastricht, OlandaStarMuay 5
15/04/2010Chicago, SUABellator Fighting Championships 14
17/04/2010Budapesta, UngariaITíS SHOWTIME Budapest
17/04/2010Nashville, Statele Unite ale AmericiiSTRIKEFORCE - Nashville
22/04/2010Uncasville, Connecticut, SUABellator Fighting Championships 15
23/04/2010Bucuresti, RomaniaCampionatul National de Kickbox Light-Contact (Amatori)
24/04/2010Deva, RomaniaCampionatul National de Kyokushin (Amatori Seniori peste 19 ani)
24/04/2010Sacramento, California, SUAWorld Extreme Cagefighting 48 - Aldo vs. Faber
24/04/2010Essen, GermaniaRespect Fighting Championship 3
24/04/2010Stockholm, SuediaSuperior Challenge 5 - Pride and Fury
25/04/2010Buzau, RomaniaCampionatul National de Kempo Full-Contact (Amatori)
25/04/2010Tokyo, JaponiaAstra - Yoshida's Farewell
29/04/2010Kansas City, Missouri, Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 16
30/04/2010Drobeta Turnu SeverinCampionatul National Individual de Lupte Libere
30/04/2010Drobeta Turnu SeverinCampionatul National Individual de Lupte Greco-Romane
02/05/2010Tokyo, JaponiaK-1 63kg Grand Prix
08/05/2010Montreal, CanadaUFC 113 - Machida vs Shogun 2
08/05/2010Vantaa, Uusimaa, FinlandCage 13 - Spring Break
13/05/2010Minsk, BelarusCampionatul European de COMBAT SAMBO (Seniori)
13/05/2010Monroe, Louisiana, United StatesBellator Fighting Championships 18
14/05/2010Constanta, RomaniaCampionatul National de K-1 Full Contact (Amatori Juniori mari si Seniori)
14/05/2010Szczecin, West Pomerania, PoloniaIron Fist 2
15/05/2010St Louis, Statele Unite ale AmericiiSTRIKEFORCE - Heavy Artillery
15/05/2010Fayetteville, North Carolina, Statele Unite ale AmericiiShine Fights 3 - Worlds Collide
15/05/2010Birmingham, Regatul Unit al Marii BritaniiBritish Association of Mixed Martial Arts 3
16/05/2010Timisoara, RomaniaTurneul Guerrila Fight Timisoara de Submission Grappling
20/05/2010Grand Prairie, Texas, Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 19
21/05/2010Worcester, Massachusetts, Statele Unite ale AmericiiMoosin MMA - Sylvia vs. Pudzianowski
21/05/2010Portland, Oregon, Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 8
21/05/2010Bucuresti, RomaniaK-1 Bucuresti Grand Prix
22/05/2010Urziceni, RomaniaCampionatul National de Kempo Knock-down (Amatori)
22/05/2010Bucuresti, RomaniaCampionatul European de Kyokushinkai Kumite Knock-Down
23/05/2010Vladivostok,RusiaCupa Mondiala de COMBAT SAMBO
27/05/2010San Antonio, Texas, Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 20
29/05/2010Amsterdam, OlandaITíS SHOWTIME AMSTERDAM
29/05/2010Las Vegas, Nevada, Statele Unite ale AmericiiUFC 114: "Jackson vs Evans"
29/05/2010Saiatama, JaponiaDREAM 14
29/05/2010Zielona Gora, Lubusz, PoloniaExtreme Fight Arena
03/06/2010Craiova, RomaniaRFC Kickboxing Craiova
05/06/2010Dortmund, GermaniaK-1 World Grand Prix in Dortmund
05/06/2010Timisoara, RomaniaCupa Tamashyi - Timisoara
12/06/2010Vancouver, British Columbia, CanadaUFC 115 - Liddell vs. Franklin
16/06/2010Los Angeles, SUAStrikeforce - Los Angeles
19/06/2010Las Vegas, Nevada, Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter 11 Finale
20/06/2010Tokyo, JaponiaSengoku Raiden Championships 13
20/06/2010Edmonton, Alberta, CanadaWorld Extreme Cagefighting 49 - Varner vs. Shalorus
20/06/2010Tokyo, JaponiaRings - The Outsider 12
26/06/2010San Jose, SUAStrikeforce / M-1 Global - Fedor vs. Werdum
03/07/2010Las Vegas, Nevada, Statele Unite ale AmericiiUFC 116 - Lesnar vs. Carwin
03/07/2010Everett, Washington - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 9
05/07/2010Tokyo, JaponiaK-1 MAX: -70kg Final 16 , -63kg Final
10/07/2010Saitama, JaponiaDREAM 15
10/07/2010Brisbane, Queensland - AustraliaImpact FC 1 - The Uprising: Brisbane
10/07/2010Ramnicu Valcea - RomaniaValcea Grappling Tournament
10/07/2010Canberra - AustraliaK-1 Oceania Grand Prix
16/07/2010Constanta - RomaniaLOCAL KOMBAT Constanta
18/07/2010Sydney, New South Wales - AustraliaImpact FC 2 - The Uprising: Sydney
23/07/2010Everett, Washington - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 9
31/07/2010Orsova - RomaniaINTERCLUB Kickbox - Orsova
01/08/2010San Diego, California - Statele Unite ale AmericiiUFC - UFC on Versus 2
06/08/2010Rostov-pe-Don - RusiaProFC - Union Nation Cup 1
07/08/2010Oakland,California - Statele Unite ale AmericiiUFC 117: Silva vs Sonnen
07/08/2010Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiM-1 Selection 2010 - America Runda 3
18/08/2010Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiWEC 50 - Cruz vs. Benavidez 2
21/08/2010Houston, Texas - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce: Houston
22/08/2010Tokyo - JaponiaSengoku Raiden Championship 14
28/08/2010Beijing, ChinaJocurile Mondiale ale Artelor Martiale
28/08/2010Boston, Massachusetts - Statele Unite ale AmericiiUFC 118 - Edgar vs. Penn 2
09/09/2010New Orleans, Louisiana - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 28
10/09/2010Amarillo, Texas - Statele Unite ale AmericiiShark Fights 13
11/09/2010Targu Mures - RomaniaCampionatul National de Kempo K-1
12/09/2010Amsterdam, OlandaIt's Showtime Amsterdam 2
15/09/2010Austin, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 22
16/09/2010Milwaukee, Wisconsin - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 29
18/09/2010Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiM-1 Selection 2010 - The Americas Finals
23/09/2010Louisville, Kentucky - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 30
25/09/2010Indianapolis, Indiana - Statele Unite ale AmericiiUFC 119: Mir vs CroCop
25/09/2010Nagoya - JaponiaDREAM 16
26/09/2010Sala Vointa, Craiova - RomaniaCUPA OLTENIEI - Regulament K-1, pentru juniori si copii
30/09/2010Broomfield, Colorado - Statele Unite ale AmericiiWEC 51 - Aldo vs. Gamburyan
01/10/2010BucurestiCampionatul National de Kick Box - Full Contact (Amatori Juniori mari si Seniori)
02/10/2010Seoul - Coreea de SudK-1 World Grand Prix 2010 FINAL 16
02/10/2010Targu Mures - RomaniaConcurs de Anduranta "Endurance September"
03/10/2010Seoul - Coreea de SudK-1 MAX Final 16
09/10/2010San Jose, California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Diaz vs. Noons 2
14/10/2010Kansas City, Missouri - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 32
15/10/2010Slobozia - RomaniaRomanian Fighting Challenge - Slobozia
16/10/2010Londra - Regatul Unit al Marii BritaniiUFC 120: Bisping vs Akiyama
16/10/2010Amsterdam - OlandaUnited Glory World Series of Kickboxing and MMA - Runda 1
16/10/2010Bucuresti- RomaniaInterclub RESPECT GYM - Bucuresti
21/10/2010Philadelphia, Pennsylvania - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 33
22/10/2010Fresno, California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 11
23/10/2010Arad,RomaniaCampionatul Nation de Kyokushin (Amatori Seniori Open)
23/10/2010Anaheim, California - Statele Unite ale AmericiiUFC 121: Lesnar vs Velasquez
23/10/2010Halifax, Nova Scotia - CanadaW-1 MMA 6 - New Ground
23/10/2010Brasov - RomaniaCAMPIONII VIITORULUI 2011 - Brasov
24/10/2010JCB Hall, Tokyo - JaponiaDeep ď50 ImpactĒ
28/10/2010Hollywood, Florida - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 34
29/10/2010Sarajevo - Bosnia si HerzegovinaSarajevo Fight Night 2
30/10/2010Ryogoku Kokugikan - JaponiaSengoku Raiden Championship 15
31/10/2010Tokyo - JaponiaKrush - Road to the Championship
04/11/2010Tashkent, UzbekistanCampionatul Mondial de COMBAT SAMBO
05/11/2010Bucuresti, RomaniaCamionatul National de Low Kick - Full Contact (Amatori Juniori mari si Seniori)
05/11/2010La una dintre echipele calificateCampionat National pe Echipe la Lupte Libere - Superliga Seniori
06/11/2010Timisoara - RomaniaSeminar de BJJ cu Grand Master Flavio Behring - TIMISOARA
07/11/2010Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Kempo Semi-Contact - BUCURESTI
08/11/2010Tokyo - JaponiaK-1 MAX Final 8
09/11/2010IsraelIsrael Fighting Championship
11/11/2010Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiWEC 52 - Faber vs. Mizugaki
12/11/2010La una dintre echipele calificateCampionat National pe Echipe la Lupte Greco Romane - Superliga Seniori
13/11/2010Oberhausen - GermaniaUFC 122 - Marquardt vs. Okami
13/11/2010Bucuresti - RomaniaCupa Shin Daito - BUCURESTI
13/11/2010Punta Cana - Republica DominicanaNemesis Fighting: Global Invasion
19/11/2010Jackson, Mississippi - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 12
19/11/2010Tokyo - JaponiaThe Way of Shooto 6: Like a Tiger, Like a Dragon
20/11/2010Auburn Hills, Michigan - Statele Unite ale AmericiiUFC 123 - Rampage vs. Machida
23/11/2010Tokyo - JaponiaShoot Boxing S-Cup - Turneul piramidal de opt luptatori
27/11/2010Stockholm - SuediaK-1 Scandinavia: Rumble of the Kings
28/11/2010Deva - RomaniaConfruntarea Gladiatorilor - DEVA
04/12/2010Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC - The Ultimate Fighter 12 Finale
04/12/2010St. Louis, Missouri - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Henderson vs. Babalu
04/12/2010Las Veagas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter 12 Final
04/12/2010Padova - ItaliaJanus Fight Night 2010
05/12/2010Bangkok - TailandaKing's Cup 2010 - Muay Thai
05/12/2010Commerce Casino, California - SUACupa Regelui Tailandei la Muay Thai - SUA
06/12/2010Glendale, Arizona - Statele Unite ale AmericiiWEC 53 - Henderson vs. Pettis
09/12/2010Glendale, Arizon - Statele Unite ale AmericiiWorld Extreme Cagefighting 53
10/12/2010Moscova - RusiaM-1 Challenge XXII
11/12/2010Atena - GreciaIt's Showtime Atena
11/12/2010Montreal - CanadaUFC 124: St Pierre vs Koscheck
11/12/2010Rio de Janeiro - BraziliaShooto - Brazil 20
11/12/2010Tokyo - JaponiaK-1 World Grand Prix Final
12/12/2010Timisoara - RomaniaCupa INTER-STILURI Tamashyi - Timisoara
16/12/2010Glendale, Arizona - Statele Unite ale AmericiiWEC 53 - Henderson vs Pettis
18/12/2010Amsterdam - OlandaIt's Showtime Amsterdam 3 - The Sand
18/12/2010Rio de Janeiro - BraziliaJungle Fight 24
30/12/2010Tokyo, JaponiaSengoku: Soul of Fight
31/12/2010Saiatama - JaponiaDYNAMITE!!2010
01/01/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 125 - Resolution
07/01/2011Nashville, Tennessee - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 13
07/01/2011Winnipeg, Manitoba - CanadaCage Fighting Manitoba - Monson vs. Mein
08/01/2011Madrid - SpaniaK-1 MAX - MADRID
08/01/2011Pattaya - TailandaTurneul International "1-King" WMC Muay Thai
08/01/2011Macau - ChinaDeep - Mayhem in Macau
15/01/2011Vannes - FrantaAS Cobra Muay Thai
22/01/2011Strasbourg - FrantaWorld Kickboxing Network - Valente VS Varol
22/01/2011Killeen, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC - Fight for the Troops 2
22/01/2011Roma - ItaliaKnocKOut - OKTAGON K-1- "Askerov vs Lecca"
22/01/2011Viena - AustriaX3 | League - Austria vs Rusia
28/01/2011Statele Unite ale AmericiiTitan Fighting Championship
29/01/2011San Jose, California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Diaz vs. Cyborg
29/01/2011Torino - ItaliaThai Boxe Mania 2011: Giorgio Petrosyan vs Sudsakorn Sor Klinmee
03/02/2011Austin, Texas - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 14
05/02/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 126: "Silva vs Belfort"
05/02/2011Nitra - SlovaciaRing of Honor - Ignasov vs Kleibl
05/02/2011Malaga - SpaniaEl Desafio K-1 "Souwer vs Roqueni"
05/02/2011Londra - AngliaUltimate Challenge MMA - Face Off
11/02/2011Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiTuff-N-Uff - Xtreme Couture vs. Team Quest 2
12/02/2011East Rutherford, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Fedor vs Silva"
12/02/2011Gaesti - RomaniaConfruntarea Titanilor 2
12/02/2011Portsmouth - AngliaSnA 6 - Battleground
13/02/2011Deva - RomaniaSeminarul de Grappling si MMA al Hypergym Deva
19/02/2011Bucuresti - RomaniaCupa Prieteniei Jissen-Do
19/02/2011Rio de Janeiro - BraziliaShooto - Brazil 21
22/02/2011Newark, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC 128 - Shogun vs. Jones
23/02/2011Hong Kong - ChinaPLANET BATTLE VII
23/02/2011Chelyabinsk - RusiaChelyabinsk Battle
25/02/2011SerbiaBigger's Better 4
25/02/2011Tokyo - JaponiaDeep - 52 Impact
25/02/2011Bucuresti - RomaniaStagiu de pregatire Pangration Athlima
26/02/2011Sydney - AustraliaUFC 127: Penn vs. Fitch
26/02/2011Manchester - AngliaBritish Association of Mixed Martial Arts 5
26/02/2011Aschbach - AustriaOpenul Austriei de WuShu
26/02/2011Hong Kong - ChinaTurneul International Taijiquan
26/02/2011Vila do Conde - BraziliaArte Do Combate 2 - Warrior's Path
26/02/2011Glasgow - ScotiaOT - On Top 1
26/02/2011Eidhoven - OlandaGolden Glory Helmond - Schneider vs Holzken
02/03/2011Kish Island - IranGrand Prix WuShu Championship
03/03/2011Louisville, Kentucky - Statele Unite ale AmericiiUFC Live 3 - Sanchez vs. Kampmann
05/03/2011BucurestiCampionatul National de WuShu - Quinda
05/03/2011Columbus, Ohio - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Columbus
05/03/2011Moscova - RusiaM-1 Challenge 23 - Guram vs Grishin
05/03/2011Liverpool - AngliaOMMAC 9 - Enemies
06/03/2011Amsterdam - OlandaIT'S SHOWTIME Sporthallen Zuid
12/03/2011Milano - ItaliaFight Code Milan: Oktagon 2011
12/03/2011Chateaurenard, FrantaPower Trophy - Agatic vs Pace - WKN World Title Fight
18/03/2011Ramnicu Valcea - RomaniaLocal Kombat Valcea
19/03/2011Spiroudome, Charleroi - BelgiaUnited Glory Kickboxing and MMA World Series - Round 2 "Survival"
19/03/2011Newark, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC 128 - Shogun vs. Jones
19/03/2011Varsovia - PoloniaKSW 15 - Khalidov vs Irvin
19/03/2011Oosterhout - OlandaEASTWOOD FIGHT NIGHT - Robin Van Roosmalen vs Nordin Kassrioui
25/03/2011Brasov - RomaniaGolden League - Brasov
26/03/2011Bruxelles - BelgiaIT'S SHOWTIME Brussels
26/03/2011Seattle, Washington - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 24: Nogueira vs Davis
26/03/2011Sfantu Gheorghe - RomaniaCampionatul National de Ju-Jitsu
01/04/2011Mangalia - RomaniaSeminar de BJJ la Mangalia, cu Fabricio Pereira
08/04/2011Almere - OlandaMaximum Fighting Championship
09/04/2011Tallin - EstoniaCampionatul European de WuShu - Quinda
09/04/2011Midtjylland - DanemarcaCage Fight Live
09/04/2011San Diego, California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Diaz vs. Daley
09/04/2011Newkirk, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 40
09/04/2011Moscova - RusiaW5 Grand Prix KO
09/04/2011Palavas les Flots - FrantaFighting Marcou Challenges 4
16/04/2011Ramnicu-Valcea - RomaniaCupa de BJJ - Ramnicu Valcea
16/04/2011Yuma, Arizona - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 41
16/04/2011Perth - AustraliaDomination 6
16/04/2011Sala APACAInterclub Respect Gym
17/04/2011Belgrad - SerbiaWorld Freefight Challenge
17/04/2011Bucuresti - RomaniaCupa Romaniei la Kempo Knockdown
23/04/2011Zutphen - OlandaBeast of the East
23/04/2011Concho, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 42
23/04/2011Tokyo - JaponiaShoot Boxing for Japan: "Souwer vs Sato"
30/04/2011Toronto, Ontario - CanadaUFC 129 - St. Pierre vs. Shields
30/04/2011Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Kempo K-1
30/04/2011Milano - ItaliaRing Rules - Sem Braan vs Mohamed Belkacem (WAKO Pro World Title)
01/05/2011Utrecht - OlandaNext Generation Warriors 5
14/05/2011Lyon - FrantaIt's Showtime Lyon
16/05/2011Vancouver - CanadaUFC 131 "Dos Santos vs Carwin"
20/05/2011Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Kempo Traditional
21/05/2011Amsterdam - OlandaIt's Showtime The Sand
21/05/2011Gdansk - PoloniaKSW 16
21/05/2011Bucuresti - RomaniaSuperKombat Bucuresti
28/05/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 130 "Jackson vs Hamill"
28/05/2011Moscova - RusiaUltimate Glory World Series of MMA & Kickboxing
30/05/2011Cannes - FrantaThai Fight Extreme
03/06/2011Maribor, SloveniaCampionatul European de Ju-Jitsu
04/06/2011Lyon - FrantaLa Nuit Des Challenges 10
04/06/2011Bucuresti - RomaniaGolden League Amatori "Ringul Vorbeste" - Cupa King Auto
04/06/2011Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC - The Ultimate Fighter 13 Finale
11/06/2011Varsovia - PoloniaIt's Showtime Warsaw
11/06/2011Vancouver - CanadaUFC 131 - Dos Santos vs. Carwin
18/06/2011Madrid - SpaniaIt's Showtime Madrid
18/06/2011Dallas, Texas - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Overeem vs. Werdum
21/06/2011Kent - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 16
25/06/2011Tokyo - JaponiaK-1 World MAX -63kg Japan Tournament
25/06/2011Saalbau Rhypark, Basel - OlandaSUPERPRO Fight Night
26/06/2011Pittsburgh - Statele Unite ale AmericiiUFC Live 4 - Marquardt vs. Story
27/06/2011Malaga - SpaniaReal Fighters
01/07/2011Tirgoviste - RomaniaGolden League - Tirgoviste
02/07/2011Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 132 - Cruz vs. Faber 2
05/07/2011Istambul - TurciaFight Code Istambul
07/07/2011Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 4
08/07/2011Costa Mesa, California - Statele Unite ale AmericiiM-1 Challenge 26 - Garner vs. Bennett 2
09/07/2011Londra - AngliaWFC 2 - Bad Boys
14/07/2011Mangalia - RomaniaCupa Callatis la BJJ
15/07/2011Hunedoara - RomaniaFight4Pride - Hunedoara
16/07/2011Tokyo - JaponiaDREAM - Fight for Japan: 2011 Japan Bantamweight Tournament Final
16/07/2011Cotai - MacauLegend Fighting Championship 5
16/07/2011Constanta - RomaniaSuperKombat Constanta
17/07/2011Hong Kong - ChinaThai Fight Extreme
17/07/2011New Orleans, Louisiana - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 25: Battle on the Bayou
18/07/2011Tokyo - JaponiaIT'S SHOWTIME Japan
22/07/2011Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 17
23/07/2011Dublin - IrlandaCage Contender 10 - Roddy vs Davis
23/07/2011Bangkok - TailandaThailand vs Challenger
25/07/2011Pataya - TailandaEurope vs Thailand - Thaiboxing
30/07/2011Hoffman Estates - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Fedor vs. Henderson
30/07/2011Camberra - AustraliaCapital Punishment 4
06/08/2011Philadelphia - Statele Unite ale AmericiiUFC 133 - Evans vs. Ortiz
07/08/2011Tokyo - JaponiaThai Fight Extreme: Japan
12/08/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce Challengers 18
14/08/2011Milwaukee - Statele Unite ale AmericiiUFC Live 5 - Hardy vs. Lytle
16/08/2011Rama, Ontario - CanadaBellator Fighting Championships 47
20/08/2011Uncasville, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 48
20/08/2011Keysborough - AustraliaKINGS of KOMBAT 4 - "Graham vs. Slowinski"
26/08/2011Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Wu-Shu Sanda si Taolu Modern
27/08/2011Rio de Janeiro - BraziliaUFC 134 - Silva vs. Okami
02/09/2011California - Statele Unite ale AmericiiMuay Thai Premier League
03/09/2011SingaporeOne FC - Champion vs. Champion
08/09/2011Padova - ItaliaMuay Thai Premier League - Italia
09/09/2011Birmingham - AngliaBAMMA 7
10/09/2011Cincinnati, Ohio - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Heavyweight Grand Prix Semifinals
17/09/2011New Orleans, Louisiana - Statele Unite ale AmericiiUFC - Fight Night 25
20/09/2011Canton, Ohio - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 51
23/09/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Challengers 19
24/09/2011Larnaca - CipruCampionatul Balcanic de Ju-Jitsu
24/09/2011Denver, Colorado - Statele Unite ale AmericiiUFC 135 - Jones vs. Rampage
24/09/2011Bruxelles - BelgiaIt's Showtime: Fast and Furious
24/09/2011Saitama - JaponiaDREAM 17
24/09/2011Braunau am Inn, AustriaBraunauer - Fight Night 1
30/09/2011Laughlin, Nevada - Statele Unite ale AmericiiShark Fights 20
01/10/2011Washington D.C - Statele Unite ale AmericiiUFC Live 6 - Cruz vs. Johnson
01/10/2011Sofia - BulgariaOpenul de BJJ al Bulgariei
01/10/2011Lake Charles, Louisiana - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 52
01/10/2011Kentish Town, North London - AngliaCage Warriors Fighting Championship 44
01/10/2011Braila - RomaniaSuperKombat "Arde Braila"
07/10/2011Izmir - TurciaCampionatul Mondial de WuShu - Sanda
08/10/2011Houston, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC 136 - Edgar vs. Maynard 3
08/10/2011Lemoore, California - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 53
08/10/2011Padova - ItaliaMuay Thai Premier League - Padova
12/10/2011Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 54
15/10/2011Marseille - FrantaTK2 present FIGHT CODE - Dragon Series Final 8
15/10/2011Miami, Florida - Statele Unite ale AmericiiWarrior One : Reloaded - Monson vs Gonzaga
15/10/2011Laughlin, Nevada - Statele Unite ale AmericiiShark Fights 20
15/10/2011Rio de Janeiro - BraziliaBitetti Combat 10
15/10/2011Piatra Neamt - RomaniaSuperKombat Final Elimination - Piatra Neamt
21/10/2011Timisoara - RomaniaRomanian Fight Challenge Timisoara
22/10/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiWCK MuayThai "Mighty Mo vs Rick Roufus"
22/10/2011Yuma, Arizona -Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 55
22/10/2011Moscova - RusiaW5 presents FIGHT CODE Rhinos Series - Final 8
23/10/2011Baia Mare - RomaniaStreet Fighting Baia Mare
24/10/2011Bangkok - TailandaThai Fight 2011 Semifinals
28/10/2011Cali - ColumbiaCampionatul Mondial de Ju-Jitsu
29/10/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 137 - Penn vs Diaz
29/10/2011Cluj Napoca - RomaniaGala de MMA "Romania vs Germania"
04/11/2011Slobozia - RomaniaRomanian Fighting Series 2 - "Olar vs Pirtea"
04/11/2011Moline, Illinois - Statele Unite ale AmericiiProElite II: "Big Guns"
05/11/2011Bucuresti - RomaniaSeminar de BJJ cu Grand Master Flavio Behring - Bucuresti
05/11/2011Birmingham, West Midlands - AngliaUFC 138 - Leben vs. Munoz
05/11/2011Bucuresti - RomaniaJudgement Day - Bucuresti
06/11/2011Haga - OlandaMuay Thai Premier League 3 - Haga
12/11/2011Tenerife - SpaniaIt's Showtime Tenerife
12/11/2011Anaheim, California - Statele Unite ale AmericiiUFC - UFC on Fox 1: "Velasquez vs dos Santos"
12/11/2011Timisoara - RomaniaCupa Tamashyi - Timisoara
17/11/2011Oradea - RomaniaEduard Irimia Promotion and Fight Club Oradea
19/11/2011San Jose, California - Statele Unite alte AmericiiUFC 139 - Hendo vs "Shogun"
19/11/2011Frankfurt - GermaniaSuperKombat World Grand Prix Final
20/11/2011Saiatama - JaponiaDREAM: New Year !! 2011
20/11/2011Lodz - PoloniaKSW 17 - Konfrontacja
26/11/2011Stockholm - SuediaRumble of the Kings 2011
26/11/2011Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championships 59
03/12/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC - The Ultimate Fighter 14 Finale
03/12/2011Glasgow - ScotiaScottish Fighting Challenge 5
03/12/2011Bucuresti - RomaniaCupa Shin Daito - Editia a VI-a - Bucuresti
04/12/2011Praga - Republica CehaGladiator Championship Fighting 7 - Redemption
09/12/2011Costa Mesa, California - Statele Unite ale AmericiiM-1 Challenge 30 - Zavurov vs. Enomoto
10/12/2011Toronto - CanadaUFC 140 "Jones vs Machida"
10/12/2011Nottingham - Marea BritanieBAMMA 8 - Manuwa vs. Rea
16/12/2011Dubai - Emiratele Arabe UniteDesert Force Championship 3
17/12/2011San Diego, California - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce - Melendez vs. Masvidal
17/12/2011Brasov - RomaniaRomanian Xtreme Fighting 001 - Brasov
17/12/2011Chongqing - ChinaRanik Ultimate Fighting Federation 2
17/12/2011Debrecen - UngariaFIGHT CODE Dragons Series - FINAL
18/12/2011Bangkok - TailandaThai Fight 2011 Finale
23/12/2011SurinamKlaaromte Bosen
30/12/2011Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 141 - "Lesnar vs Overeem"
31/12/2011Saiatama - JaponiaDream - Fight for Japan: Genki Desu Ka! New Year! 2011
07/01/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Rockhold vs Jardine"
14/01/2012Rio de Janeiro - BraziliaUFC 142: "Aldo vs Mendes"
19/01/2012HunedoaraCupa DHS - Hunedoara
20/01/2012Nashville, TennesseeUFC on FX
21/01/2012Milano - ItaliaYokkao Extreme
28/01/2012Leeuwarden - OlandaIt's Showtime Leeuwarden
28/01/2012Chicago, Illinois - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 2 "Evans vs Davis"
04/02/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 143 - Diaz vs. Condit
04/02/2012Torino - ItaliaThaiboxe Mania 2012 - Torino
11/02/2012Jakarta - IndoneziaOne FC 2 - Battle of Heroes
11/02/2012Bucuresti - RomaniaInterclub de kickbox si MMA - Respect Gym APACA
12/02/2012Eindhoven - OlandaGolden Glory Helmond
15/02/2012Omaha, Nebraska - Statele Unite ale AmericiiUFC on Fuel - Ellenberger vs. Sanchez
17/02/2012East Rutherford, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 3 - Miller vs Diaz
18/02/2012Pescara - ItaliaSanda Pro League 5 "Italia vs Romania"
25/02/2012Saiatama - JaponiaUFC 144: "Edgar vs Henderson"
25/02/2012SingaporeFighterzone Kickboxing World Series: "Souwer vs Naruepol"
25/02/2012Pdgorica - MuntenegruSuperKombat Muntenegru
26/02/2012Den Bosch - OlandaVuisten van vuur
03/03/2012Columbus, OhioStrikeforce - "Tate vs Rousey"
03/03/2012Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Ju Jitsu
03/03/2012Sydney - AustraliaUFC ON FX 2 - ALVES VS. KAMPMANN
07/03/2012plock - PoloniaKSW 18 - "Rozalski vs Overeem"
10/03/2012Zagreb - CroatiaCro-Crop Final Fight - Zagreb
10/03/2012Bucuresti - RomaniaCampionatul National de WuShu - Quinda
17/03/2012Tours - FrantaLa Nuit des Titans: "Buakaw vs Fabio Pinca"
23/03/2012Moscova - RusiaGlory World Series
24/03/2012Milano - ItaliaOKTAGON 2012
24/03/2012Iasi - RomaniaEurogames MMA Sports - Iasi
30/03/2012uncasville, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiBELLATOR FIGHTING CHAMPIONSHIPS 63
31/03/2012Manchester - AngliaThe Main Event - Manchester
07/04/2012Pattaya - TailandaThai Fight "Made in Thailand"
14/04/2012Stockholm - SuediaUFC on FUEL TV 2 - Gustafsson vs Silva
14/04/2012MinskFight Code Minsk - Dragons Series
21/04/2012Atlanta, Georgia - Statele Unite ale AmericiiUFC 145 - Evans vs Jones
22/04/2012Bucuresti - RomaniaSeminar de Krav Maga cu Patrick Bittan - Bucuresti
27/04/2012Spodeck - PoloniaMMA Attack 2
28/04/2012Pasay - FilipineUniversal Reality Combat Championship 21 - Warpath
04/05/2012Rama - OntarioBellator Fighting Championship 67
05/05/2012East Rutherford, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 3 - Miller vs Diaz
05/05/2012Ramnicu ValceaCupa Valcea la BJJ
12/05/2012Kotrijk - BelgiaIt's Showtime Kotrijk
12/05/2012Cluj Napoca - RomaniaSuperKombat Cluj Napoca
12/05/2012Lodz - PoloniaKSW 19 - Sapp vs Pudzianowski
15/05/2012Fairfax, Virginia - Statele Unite ale AmericiiUFC on FUEL TV 3 - "Jung vs Poirier"
19/05/2012San Jose - CaliforniaStrikeforce: Grand Prix Heavyweight Tournament Final
26/05/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 146 - Dos Santos vs Mir
27/05/2012Almere - OlandaSLAMM!!VII - "Holland vs Thailand"
27/05/2012Madrid - SpaniaK-1 Risig 2012: World MAX Final 16
28/05/2012Portland, Oregon - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Rockhold vs Kennedy"
01/06/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter Season 15 Finale
02/06/2012Dublin - IrlandaCage Warriors Fighting Championship 47
08/06/2012Fort Lauderdale, Florida - Statele Unite ale AmericiiUFC on FX 3: "McCall vs Johnson 2"
10/06/2012Sala Olimpia - Timisoara, RomaniaCupa Tamashiy 2012 - Timisoara
16/06/2012Bucuresti - RomaniaJudgement Day 2012
16/06/2012Cotai - MacauLegend Fighting Championship 9
22/06/2012Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC on FX 4: "Maynard vs Guida"
22/06/2012Chester - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 71
23/06/2012Belo Horizonte - BraziliaUFC 147: "Silva vs Franklin"
23/06/2012Brasov - RomaniaCampionatul National ADCC Romania
30/06/2012Bruxelles - BelgiaIt's Showtime Bruxelles
30/06/2012FrantaTOURS FREE FIGHT - PRIVATE MMA TOURNAMENT 5
07/07/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 148 - Silva vs Sonnen II
07/07/2012Varna - BulgariaSuperKombat Varna
11/07/2012San Jose - CaliforniaUFC on Fuel TV 4: "Munoz vs Weidman"
14/07/2012Portland, Oregon - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Rockhold vs Kennedy"
21/07/2012Insulele Canare - SpaniaIt's Showtime Canare
21/07/2012Calgary - CanadaUFC 149: "Faber vs Barao"
22/07/2012Slobozia - RomaniaCupa Unirea
27/07/2012Gaesti - RomaniaVaruna K1 Challenge - Gaesti
28/07/2012Barlinek - PoloniaPro Fight 7
28/07/2012Tulcea - RomaniaTrofeul Deltei la Kempo
04/08/2012Los Angeles, California - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 4: Shogun vs Vera
11/08/2012Denver, Colorado - Statele Unite ale AmericiiUFC 150: Henderson vs Edgar II
15/08/2012Uricani - RomaniaRomanian Fighting Challenge 2012
17/08/2012Constanta - RomaniaShark Fights League 2 Constanta
17/08/2012Leicester City - Marea BritanieThai Fight: King of Muay Thai
25/08/2012Canberra - AustraliaCapital Punishment 6
31/08/2012Quezon City - FilipineONE FC 5: Pride of a Nation
02/09/2012Sarajevo - Bosnia HerzegovinaSarajevo Fight Night 3: "Poturak vs Mozny"
08/09/2012Los Angeles, California - Statele Unite ale AmericiiK-1 Rising 2012 - US Grand Prix
08/09/2012HOHHOT - ChinaRanik Ultimate Fighting Federation 5
08/09/2012ROCINHA, RIO DE JANEIRO - BRAZILBITETTI COMBAT - PAQUETA
15/09/2012Gdansk - PoloniaKSW 20
15/09/2012Londra - AngliaBAMMA 10 "Sinclair vs Winner"
15/09/2012D‹REN - GERMANIASFC - TOURNAMENT 2012 PART IV
15/09/2012Gdansk - PoloniaKSW 20 - FIGHTING SYMPHONY
22/09/2012Constanta - RomaniaSeminar de Kempo la malul marii
22/09/2012Toronto - CanadaUFC 152: Jones vs Belfort
23/09/2012Craiova - RomaniaCupa Romaniei K-1 Rules
27/09/2012Lyon - FrantaThai Fight Lyon
29/09/2012Nottingham - Marea BritanieUFC on Fuel 5: "Struve vs Miocic"
05/10/2012Minneapolis, Minnesota - Statele Unite ale AmericiiUFC ON FX 5 - Browne vs Bigfoot
05/10/2012Tirgoviste - RomaniaRXF Tirgoviste
06/10/2012Marsilia - FrantaTK2 World MAX
06/10/2012Bruxelles - BelgiaGLORY 2
06/10/2012Bucuresti - RomaniaGolden League Editia a XIV-a "Cupa Tiger Security"
08/10/2012Seattle, Washington - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 5
08/10/2012Reading, Pennsylvania - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 77
12/10/2012Windsor, Ontario - CanadaBellator Fighting Championship 76
12/10/2012Santa Cruz de Tenerife - SpaniaHombres de Honor 45
13/10/2012Sofia - BulgariaOpenul de BJJ al Bulgariei
13/10/2012Rio de Janeiro - BraziliaUFC 153 - Silva vs Bonnar
13/10/2012Helsinki - FinlandaFIGHT FESTIVAL 32
14/10/2012Tokyo - JaponiaK-1 Rising 2012 - World Grand Prix Final 16
14/10/2012Madrid - SpaniaHOMBRES DE HONOR 46
19/10/2012Cluj - RomaniaSeminar de MMA si BJJ la Cluj
20/10/2012Bucuresti - RomaniaSeminar Krav Maga Pure - Bucuresti
20/10/2012Arad - RomaniaSuperKombat World Grand Prix 11
20/10/2012Cluj - RomaniaUltimate Fighting Tournament Cluj
21/10/2012Ljubliana - SloveniaWFC 17 - UNSTOPPABLE
26/10/2012Dayton, Ohio - Statele Unite ale AmericiiBELLATOR FIGHTING CHAMPIONSHIPS 78
27/10/2012Bucuresti - RomaniaSeminar de Muay Thai la Bucuresti
27/10/2012Witten - GermaniaFIGHTLAND GALA IV
27/10/2012Rio de Janeiro - BraziliaJungle Fight 44
27/10/2012Cardiff, Tara Galilor - Marea BritanieCAGE WARRIORS FIGHTING CHAMPIONSHIP 49
02/11/2012Rama, Ontario - CanadaBELLATOR FIGHTING CHAMPIONSHIPS 79
02/11/2012Abu Dhabi - Emiratele Arabe UniteAbu Dhabi Warriors Fighting Championship
03/11/2012Roma - ItaliaGLORY 3 - Final 8 -70kg
03/11/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiWorld Seriers of Fighting
03/11/2012Colegiul National "Mircea Eliade", Bucuresti - RomaniaSeminar cu Grand Master Flavio Behring - Bucuresti
09/11/2012Florida - Statele Unite ale AmericiiBELLATOR FIGHTING CHAMPIONSHIPS 80
10/11/2012Cotai - MacauUFC on FUEL TV 6
10/11/2012Sao Paulo - BraziliaIt's Showtime Brazil
10/11/2012Craiova - RomaniaSuperKombat Final Elimination
10/11/2012Bucuresti - RomaniaSeminar de Muay Thai - Clubul Hontai
11/11/2012Sibiu - RomaniaGala K-1 Kudokai Atlassib
17/11/2012Montreal - CanadaUFC 154: St Pierre vs Condit
18/11/2012Bucuresti - RomaniaConcursul National de Muay Thai
20/11/2012FrantaA1 WCC
24/11/2012Mainz - GermaniaSuperior Fighting Championship V
24/11/2012Brasov - RomaniaKlash Brasov - "Drumul spre Glorie"
30/11/2012Mount Pleasant, Michigan - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 82
01/12/2012Baile HerculaneCupa Romaniei K-1 Kickboxing
01/12/2012Brasov - RomaniaBJJ Belt League Brasov
01/12/2012Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Wushu Sanshou si Traditional
01/12/2012Varsovia - PoloniaKSW 21
06/12/2012Cluj - RomaniaSeminar de MMA-Budokai Cluj
07/12/2012Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 83
07/12/2012Onesti - RomaniaSuperKombat Onesti
08/12/2012Seattle, Washington - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 5 - Henderson vs Diaz
14/12/2012Gold Coase, Queensland - AustraliaUFC on FX 6 - Sotiropoulos vs Pearson
14/12/2012Hammond, Indiana - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 84
15/12/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter 16 Finale
16/12/2012Tg Mures - RomaniaSEMINAR DE BJJ SI MMA CU MARIO VARLAN - TG MURES
21/12/2012Porto Alegre - BraziliaJungle Fight 47
22/12/2012Bucuresti - RomaniaSuperKombat World Grand Prix Final
22/12/2012Nanjing - ChinaRanik Ultimate Fighting Federation 7
29/12/2012Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 155 "Dos Santos vs Velasquez 2"
31/12/2012Tokyo - JaponiaDREAM 18/GLORY 4 Heavyweight Grand Slam
12/01/2013Oklahoma City, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiStrikeforce "Marquardt vs Saffiedine"
17/01/2013Irvine, California - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 85
19/01/2013BraziliaUFC on FX 7 "Belfort vs Bisping"
24/01/2013Thackerville, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 86
25/01/2013Statele Unite ale AmericiiLion Fight 8
26/01/2013Chicago, Illinois - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 6 "Johnson vs Dodson"
26/01/2013Milano - ItaliaYokkao Extreme 2013 "Souwer vs Askerov"
02/02/2013Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC 156 - Aldo vs Edgar
16/02/2013Londra - Marea BritanieUFC on FUEL TV 7
19/02/2013Varsovia - PoloniaKSW 22 "Blachowicz vs Reljic"
21/02/2013Salt Lake City, Utah - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 90
23/02/2013Anaheim, California - Statele Unite ale AmericiiUFC 157 "Rousey vs Carmouche"
23/02/2013Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 10
24/02/2013Timisoara - RomaniaLupta Timisoara - Editia a saptea
25/02/2013Cluj Napoca - RomaniaStagiu de BJJ cu Arnaldo Alves - Cluj Napoca
28/02/2013Rio Rancho, New Mexico - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 91
03/03/2013Saiatama - JaponiaUFC on FUEL TV 8 "Silva vs Stann"
05/03/2013SingaporeONE Fighting Championship 8 "Kings and Champions"
09/03/2013Barcelona - SpaniaEnfusion Live Barcelona
09/03/2013North London - Marea BritanieCage Warriors Fighting Championship 52
09/03/2013Bucuresti - RomaniaCompetitia Nationala de Pangration - Editia a treia
15/03/2013Zagreb - CroatiaK-1 World Grand Prix Final 8
16/03/2013Montreal, Quebec - CanadaUFC 158 "St Pierre vs Diaz"
21/03/2013Lewiston, Maine - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 93
22/03/2013Sibiu - RomaniaRomanian Xtreme Fighting 5 - Sibiu
23/03/2013Canberra - AustraliaCapital Punishment 7 - Slowinski vs. Edwards 4
23/03/2013Londra - Marea BritanieGLORY 5 "Bonjasky vs Spong"
23/03/2013Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 2 "Arlovsky vs Johnson"
23/03/2013Halmstad - SuediaHeroes Fighting Championship
28/03/2013Tampa, Florida - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 94
30/03/2013Braila - RomaniaBelt League Braila - Cupa Behring
04/04/2013Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 95
06/04/2013Stockholm - SuediaUFC on FUEL TV 9 "Gustafsson vs Mousasi"
06/04/2013Istambul - TurciaGLORY 6 Istambul
06/04/2013Oradea - RomaniaSuperKombat World Grand Prix Oradea
07/04/2013Simeria, Hunedoara - RomaniaCupa DHS Simeria
10/04/2013Bucuresti - RomaniaCampionatul European de Wushu Traditional
13/04/2013Las Vegas, Nevada - Statele Unite ale AmericiiUFC - THE ULTIMATE FIGHTER 17 FINALE
13/04/2013Dormagen - GermaniaRespect Fighting Championship 9
13/04/2013Seul - Coreea de SudRoad Fighting Championship 11
13/04/2013Glasgow - Marea BritanieCage Warriors Fighting Championship
19/04/2013Split - CroatiaFinal Fight 3 "Jurkovic Catinas"
20/04/2013San Jose, California - Statele Unite ale AmericiiUFC ON FOX 7 - HENDERSON VS. MELENDEZ
20/04/2013Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 11
20/04/2013Milano - ItaliaGLORY 7 Milano
20/04/2013Vaslui - RomaniaCupa K-1 Rules Vaslui
23/04/2013Ceara - BraziliaUFC on FUEL TV 10 "Werdum vs Nogueira"
23/04/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 3 "Fitch vs Burkman"
27/04/2013Newark, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC 159 - JONES VS. SONNEN
27/04/2013Katowice - PoloniaMMA Atack 3
11/05/2013Halle - GermaniaLa Familia Fight Night 4
18/05/2013Santa Catarina - BraziliaUFC on FX 8 "Belfort vs Rockhold"
18/05/2013Ramnicu Valcea - RomaniaCupa Behring Valcea Open 2013
18/05/2013Sibiu - RomaniaCupa Sibiului la Kickboxing
18/05/2013Stuttgart - GermaniaShooto Germany
18/05/2013Craiova - RomaniaSUPERKOMBAT WORLD GRAND PRIX Craiova
24/05/2013Florida - Statele Unite ale AmericiiChampionship Fighting Alliance 11 - Kyle vs Overeem
25/05/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 160 "Velasquez vs Silva 2"
25/05/2013RusiaLEGEND Fighting Championship "Badr Hari vs Zabit Samedov"
31/05/2013Pasay - FilipineONE FC 9 - Rise to Power
31/05/2013Dubai - Emiratele Arabe UniteSuperKombat New Heroes Dubai
01/06/2013Hamburg - GermaniaSuperior Fighting Championship
08/06/2013Ceara - BraziliaUFC on FUEL TV 10 "Werdum vs Nogueira"
08/06/2013Bucuresti - RomaniaSUB ONLY Bucuresti
14/06/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 3 "Fitch vs Burkman"
14/06/2013Porec - CroatiaFinal Fight 6: Gerges vs Zhuravlev
15/06/2013Winnipeg - CanadaUFC 161: Evans vs Henderson
19/06/2013Thackerville - Statele Unite ale AmericiiBellator Fighting Championship 96
20/06/2013Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 12
22/06/2013New York - Statele Unite ale AmericiiGLORY 9 New York
22/06/2013Onesti - BacauInterclub Kickboxing Onesti
22/06/2013Stockton, California - Statele Unite ale AmericiiWAR MMA 1 - "Roberts vs Baesman"
23/06/2013Bucuresti - RomaniaFRAMC - Campionatul National de Full Contact
29/06/2013Londra - Marea BritanieEnfusion LIVE - Londra
29/06/2013Bangkok - TailandaThai Fight - King of Muay Thai
30/06/2013Orsova - RomaniaInterclub copii Orsova
30/06/2013Navodari - RomaniaTurneul de Kickbox Navodari - Editia I
05/07/2013Tirgoviste - RomaniaStagiu de pregatire ORA_MMA
06/07/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 162 "Silva vs Weidman"
06/07/2013Tulcea - RomaniaDanube Delta Cup
13/07/2013Tenerife - SpaniaEnfusion Live Tenerife
19/07/2013Brasov - RomaniaRomanian Xtreme Fighting 6 Brasov
20/07/2013Constanta - RomaniaCupa Ares Dojo Constanta
27/07/2013Seattle, Washington - Statele Unite ale AmericiiUFC on Fox 8: Johnson vs Moraga
27/07/2013Doncaster - AngliaUltimate Cage Fighting Championships 5 - Legends of MMA
31/07/2013Rio Rancho, New Mexico - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 97
03/08/2013Rio de Janeiro - BraziliaUFC 163: Aldo vs Koreean Zombie
03/08/2013Londra - AngliaUltimate Challange MMA 35
03/08/2013Radauti - RomaniaPitbull Challange 6 Radauti
04/08/2013Saint-Tropez - FrantaFight Night Saint-Tropez
10/08/2013Ontario, California - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 4
10/08/2013Deva - RomaniaSeminar de MMA la Deva
16/08/2013Mangalia - RomaniaMaster Fight Mangalia
17/08/2013Boston, Massachusetts - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX Sports 1: Sonnen vs Shogun
17/08/2013Beclean, Bistrita - RomaniaCupa Beclean la lupte libere si greco-romane
28/08/2013Indianapolis, Indiana - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX Sports 1: Condit vs Kampmann 2
28/08/2013Grozny - CeceniaCage Warriors Fighting Championship 58 - Cecenia
30/08/2013Tirgoviste - RomaniaSuperKombat Tirgoviste
31/08/2013Milwaukee, Wisconsin - Statele Unite ale AmericiiUFC 164: Henderson vs Grant
31/08/2013Uricani - RomaniRomania Fight Challange Uricani
04/09/2013Belo Horizonte - BraziliaUFC Fight Night 28 - Teixeira vs Bader
05/09/2013Manchester - AngliaUFC Fight Night 30 "Bisping vs Munoz"
07/09/2013Brasov - RomaniaBrasov Jiu-Jitsu Open
13/09/2013Temecula, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 99 - Matyushenko vs M'Pumbu
14/09/2013Fagaras - RomaniaInterclub K-1 Fagaras
14/09/2013Mallorca - SpaniaK-1 World MAX Final 16
14/09/2013Bucuresti - RomaniaCampionatul National de WuShu Sanshou
20/09/2013Phoenix, Arizona - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 100 - Saunders vs Lima
20/09/2013Tirgu Mures - RomaniaFight for Life Tirgu Mures
21/09/2013Toronto - CanadaUFC 165 - Jones vs Gustafsson
27/09/2013Portland, Oregon - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 101 - Davis vs Sarnavskiy
27/09/2013Pitesti - RomaniaRXF 07 Pitesti
28/09/2013Los Angeles - Statele Unite ale AmericiiGLORY 10 Los Angeles
28/09/2013Bostonsani - RomaniaSUPERKOMBAT World Grand Prix Botosani
05/10/2013Braila - RomaniaCupa Danubius Braila la BJJ
05/10/2013Bistrita-Nasaud, RomaniaNoaptea Catanelor Negre
05/10/2013Londra - AngliaCage Warriors Fighting Championship 60
09/10/2013BraziliaUFC Fight Night 29 - Maia vs Shields
12/10/2013Barlad - RomaniaCupa Moldovei la MMA
12/10/2013Giurgiu - RomaniaSUPERKOMBAT World Grand Prix Giurgiu
12/10/2013Chicago - Statele Unite ale AmericiiGLORY 11 Chicago
18/10/2013SingaporeONE FC 11 Total Domination
19/10/2013Houston, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC 166: Velasquez vs Dos Santos 3
25/10/2013Rio Rancho, New Mexico - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 105 - "Awad vs Brooks"
25/10/2013Stuttgart - GermaniaDefenders Fighting Championship 3
26/10/2013Manchester - AngliaUFC Fight Night 30 "Machida vs Munoz"
26/10/2013Florida - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 6 "Burkman vs Carl"
26/10/2013Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 13
26/10/2013Grunsfeld - GermaniaGladiators Fighting Championship 3
27/10/2013Craiova - RomaniaInterclub Kickbox K-1 Craiova
02/11/2013Long Beach, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA - "Rampage vs Ortiz"
03/11/2013Carara - ItaliaSuperKombat New Heroes Carrara
06/11/2013Hopkinsville, Kenntucky - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 31 - Fight for the Troops 3
08/11/2013Moscova - RusiaLegend 2 Moscow
09/11/2013Goiania - BraziliaUFC Fight Night 32 "Belfort vs Henderson"
09/11/2013Ploiesti - RomaniaSuperKombat Final Elimination Ploiesti
15/11/2013Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 108 "Shlemenko vs Marshall"
15/11/2013Kuala Lumpur - MalaieziaONE FC 12 - Warrior Spirit
16/11/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 167 - "St Pierre vs Hendricks"
16/11/2013Leicester - AngliaFight UK MMA 10 "Foster vs Miah"
23/11/2013Gothenburg - SuediaSuperior Challange 9 Gothenburg
23/11/2013New York - Statele Unite ale AmericiiGLORY 12 New York
29/11/2013Minsk - BelarusFight Nights Belarus "Arlovski vs Kraniotakes"
30/11/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiTUF 18 - FINALE
30/11/2013Bucuresti - RomaniaCampionatul National de KEMPO MMA
06/12/2013Manila - FilipineONE FC 13 - Momenth of Truth
07/12/2013Brisbane - AustraliaUFC Fight Night 33 "Bigfoot vs Hunt"
07/12/2013Vancouver - CanadaWorld Series of Fighting 7 "Johnson vs Kyle"
07/12/2013Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 14 "Erokhin vs Sokoudjou"
14/12/2013Sacaramento, California - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 9 - Johnson vs Benavidez
21/12/2013Tokyo - JaponiaGLORY 13 Tokyo - Ghita vs Zimmerman
21/12/2013Galati - RomaniaSUPERKOMBAT World Grand Prix Final 2013
28/12/2013Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 168 - Weidman vs Silva 2
28/12/2013Foshan - ChinaK-1 World MAX 2013 Final 8 - Etapa 1
31/12/2013Dublin - IrlandaCage Warriors Fighting Championship 63
04/01/2014SingaporeUFC Fight Night 34 - Saffiedine vs Lim
11/01/2014Gran Canaria - SpaniaK-1 World MAX 2013 Final 8 - Etapa 2
15/01/2014Duluth, Georgia - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 35 - Rockhold vs Philippou
18/01/2014Hollywood, Florida - Statele Unite ale AmericiiWSOF 8 - Gaethje vs Patishnock
24/01/2014Stuttgart - GermaniaDefenders Fighting Championship 4
25/01/2014Chicago - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 10 - Henderson vs Thomson
25/01/2014Torino - ItaliaThai Boxe Mania 2014
31/01/2014Craiova - RomaniaRomanian Xtreme Fighting 9 Craiova
01/02/2014Newark, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC 169 - Barao vs Faber
01/02/2014Londra - AngliaUltimate Challange MMA 38 - Griffin vs Leary
08/02/2014Herne - GermaniaFair Fighting Championship
15/02/2014Jaragua do Sul - BraziliaUFC Fight Night 36 - Machida vs Mousasi
15/02/2014Bucuresti - RomaniaCupa Romaniei de Semi Kempo si Submission
15/02/2014Londra - Marea BritanieCage Warriors Fighting Championship 64
22/02/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 170 - Rousey vs McMann
22/02/2014Brasov - RomaniaConcursul National de MMA
22/02/2014Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Wushu Sanshou
01/03/2014Macau - ChinaThe Ultimate Fighter - China Finale
01/03/2014Dublin - IrlandaCage Warriors Fighting Championship 65
07/03/2014Thackerville, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 111 - Dantas vs Silva
08/03/2014Zagreb - CroatiaGLORY 14 Zagreb
08/03/2014Londra - Marea BritanieUFC Fight Night 37 - Gustafsson vs Manuwa
08/03/2014Tecuci - RomaniaBelt League Tecuci
08/03/2014Marea BritanieYokkao 8
14/03/2014Targoviste - RomaniaConfruntarea Titanilor Targoviste
14/03/2014Kuala Lumpur - MalaieziaONE FC 14 - War of Nations
14/03/2014Hammond, Indiana - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 112 "Straus vs Curran"
14/03/2014St Petersburg - RusiaM-1 Challenge 46
15/03/2014Dallas, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC 171 - Hendricks vs Lawler
21/03/2014Kansas - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 113 "Vegh vs Newton"
22/03/2014Varsovia - PoloniaKSW 26 - "Materla vs Silva"
22/03/2014Ballerup - DanemarcaCage Warriors Fighting Championship 66
23/03/2014Rio Grande do Norte - BraziliaUFC Fight Night 39 "Shogun vs Henderson"
28/03/2014West Valley City, Utah - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 114 "Shlemenko vs Ward"
28/03/2014Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 15 "Erokhin vs Rogers"
29/03/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 9 - Carl vs Palhaes
29/03/2014Bucuresti - RomaniaSeminar de Ashihara Karate si Kickbox cu Dave Jonkers si Davit Kiria
29/03/2014Ploiesti - RomaniaSuperKombat Ploiesti
05/04/2014Tirgu Mures - RomaniaCupa ARMURA la Kickbox
05/04/2014Londra - AngliaBAMMA 15 - "Thompson vs Selmani"
05/04/2014Turnu Severin - RomaniaRXF 10 "Pascu vs Bunea"
05/04/2014Milano - ItaliaLEGEND III Milano "Pour Homme "
11/04/2014Abu Dhabi - Emiratele Arabe UniteUFC Fight Night 40 "Minotauro vs Nelson"
12/04/2014Istanbul - TurciaGLORY 15 Istambul
12/04/2014Restita - RomaniaSuperKombat Resita
16/04/2014Quebec - CanadaThe Ultimate Fighter Nations Finale
19/04/2014Orlando - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 11 "Werdum vs Browne"
26/04/2014Baltimore - Statele Unite ale AmericiiUFC 172 - Jones vs Teixeira
02/05/2014Manila - FilipineONE FC 15 - Rise of Heroes
02/05/2014Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 118 - Dantas vs Warren
03/05/2014Denver, Colorado - Statele Unite ale AmericiiGLORY 16 Denver
09/05/2014Rama, Ontario - CanadaBellator MMA 119 - Cooper vs Halsey
10/05/2014Gherla - RomaniaCupa ARMENOPOLIS Gherla
10/05/2014Cincinnati - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night 41 "Brown vs Silva"
13/05/2014Uricani - RomaniaInterclub de Kickbox Uricani
17/05/2014Ramnicu-Valcea, RomaniaCupa Behring la BJJ-Valcea 2014
17/05/2014Sibiu - RomaniaCupa Sibiului la Kickboxing
17/05/2014Gdansk - PoloniaKSW 27 - Khalidov vs Falcao
19/05/2014Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Kempo K-1
24/05/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 173 - "Barao vs Dillashaw"
24/05/2014Mamaia - RomaniaSuperKombat VIP Mamaia
30/05/2014SingaporeONE FC 16 - Honor and Glory
31/05/2014Sao Paolo - BraziliaThe Ultimate Fighter: Brazil 3 Finale
31/05/2014Berlin - GermaniaUFC Fight Night - Munoz vs Mousasi
07/06/2014Albuquerque - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Henderson vs Khabilov
07/06/2014Braila - RomaniADCC Romania
07/06/2014Bucuresti - RomaniaCupa King Auto la Kickbox
14/06/2014Bistrita Nasaud - RomaniaCupa ORAMMA de MMA pentru amatori
14/06/2014Vancouver - CanadaUFC 174 - Johnson vs Bagautinov
14/06/2014Bucuresti - RomaniaCupa Wu Tao IV la Wushu Quinda
14/06/2014Bucuresti - RomaniaCampionatul European de Jiu Jitsu
21/06/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWSOF 10 - Branch vs Taylor
21/06/2014Tulcea - RomaniaCupa Danube Delta Tulcea
21/06/2014Constanta - RomaniaSuperKombat Constanta
21/06/2014Los Angeles - Statele Unite ale AmericiiGLORY 17 Los Angeles - Last Man Standing
22/06/2014Craiova - RomaniaKombat Liga Craiova
22/06/2014Craiova - RomaniaINterclub K1- Rules Craiova
28/06/2014San Antonio, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night "Swanson vs Stephens"
28/06/2014Auckland - Noua ZeelandaUFC Fight Night "Te Huna vs Marquardt"
29/06/2014Londra - AngliaEnfusion Live London
01/07/2014Cluj Napoca - RomaniaSeminar de Kickbox si MMA cu Horia Radulescu - Cluj
05/07/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 175 - Werdum vs Machida
05/07/2014Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 11 "Gaetje vs Newell"
06/07/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter 19 Finale
07/07/2014Satu Mare - RomaniaFull-Fight Satu Mare
11/07/2014Taipei - ChinaONE FC 18 - War of Dragons
12/07/2014Mallorca - SpaniaEnfusion Live Mallorca
16/07/2014Atlantic City, New Jersey - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Cerrone vs Miller
19/07/2014Dublin - IrlandaUFC Fight Night - McGregor vs Brandao
19/07/2014Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Muay Thai
22/07/2014Macau - ChinaUFC Fight Night "Bisping vs Le"
25/07/2014Temecula, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 122
26/07/2014San Jose, California - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 12 - Lawler vs Brown
26/07/2014Falticeni - RomaniaPitbull Chalenge 7 Falticeni
27/07/2014Deva - RomaniaCupa Strand Deva
01/08/2014Ledyard, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiLion Fight 17
02/08/2014Mamaia - RomaniaSuperKombat Mamaia
04/08/2014Mamaia - RomaniaRXF 12 Mamaia
09/08/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 12 "Palomino vs Gonzalez"
09/08/2014Los Angeles - Statele Unite ale AmericiiMetamoris 4 "Sonnen vs Galvao"
16/08/2014Bangor, Maine - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Bader vs St Preux
23/08/2014Tulsa, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night "Henderson vs dos Anjos"
29/08/2014Dubai - Emiratele Arabe UniteONE FC 19 - Reign of Champions
29/08/2014Timisoara - RomaniaCupa Ginbox Timisoara
30/08/2014Sacramento, California - Statele Unite aleUFC 177 - Dillashaw vs Barao
05/09/2014Ledyard, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Mousasi vs Jacare 2
06/09/2014Bucuresti - RomaniaCupa Rapid la Karate
06/09/2014Baile Herculane - RomaniaSeminar Muay Thai Baile Herculane
13/09/2014Minsk - BelarusTop king World Series I
13/09/2014Bascov, Pitesti - RomaniaCupa Kombat Pitesti
13/09/2014Brasilia - BraziliaUFC Fight Night - Silva vs Arlovski 2
13/09/2014Pennsylvania - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 13 - Moraes vs Hill
19/09/2014Fresno, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 125 - Manhoef vs Marshall
20/09/2014Saiatama - JaponiaUFC Fight Night - Hunt vs Nelson
20/09/2014Timisoara - RomaniaCupa Ginbox Timisoara
26/09/2014Phoenix, Arizona - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 126 - Shlemenko vs Halsey
27/09/2014Almere - OlandaSuperKombat World Grand Prix 5
27/09/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 178 - Johnson vs Cariaso
30/09/2014Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 17
04/10/2014Bucuresti - RomaniaConcursul National de Freestyle Kickboxing
04/10/2014Stockholm - SuediaUFC Fight Night - Nelson vs Story
04/10/2014Halifax, Nova Scotia - CanadaUFC FIght Night - MacDonald vs Saffiedine
06/10/2014Bostonsani - RomaniaRXF 13 Botosani
11/10/2014Pattaya - TailandaK-1 World MAX Final 2014
11/10/2014Edmonton, Alberta - CanadaWorld Series of Fighting 14 - US vs Canada
16/10/2014Dubai - Emiratele Arabe UniteGlobal Fighting Championship - Hari vs Quarteron
18/10/2014Alba Iulia - RomaniaGala de kickboxing Alba Iulia
19/10/2014Osaka - JaponiaKumite Energy
25/10/2014Rio de Janeiro - BraziliaUFC 179 - Aldo vs Mendes
25/10/2014Baile Herculane - RomaniaCupa Romaniei la Kickbox - Baile Herculane
03/11/2014Sibiu - RomaniaRXF 14 Sibiu
07/11/2014Oklahoma City, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiGLORY 18 - Return to GLORY
07/11/2014Cluj Napoca - RomaniaUltimate Fighting Tournament Cluj
08/11/2014Bucuresti - RomaniaCupa Romaniei la BJJ
08/11/2014Minas Gerais - BraziliaUFC Fight Night - Shogun vs Manuwa
08/11/2014Sydney - AustraliaUFC Fight Night - Rockhold vs Bisping
15/11/2014Tampa, Florida - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 15 - Branch vs Okami
15/11/2014Mexico City - MexicUFC 180 - Velasquez vs Hunt
22/11/2014Long Beach, California - Statele Unite ale AmericiiMetamoris 5 - Gracie vs Sakuraba
22/11/2014Monza - ItaliaSuperKombat World Grand Prix Final 2014
22/11/2014Austin, Texas - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night Austin - Edgar vs Swanson
23/11/2014Groningen - OlandaEnfusion Live Groningen
29/11/2014Bucuresti - RomaniaJudgement Day 2014
29/11/2014Nasaud, Bistrita - RomaniaNoaptea Catanelor Negre
30/11/2014Deva - RomaniaKombat Liga VI - Deva
05/12/2014Manila - FilipineONE FC 23 - Warrior's Way
06/12/2014Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 181 - Hendricks vs Lawler 2
12/12/2014Brasov - RomaniaDeschiderea oficiala a Korona Fight Sports Brasov
13/12/2014Phoenix, Arizona - Statele Unite ale AmericiiUFC on FOX 13 - Dos Santos vs Miocic
13/12/2014Sacramento, California - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 16 - Palhares vs Fitch
13/12/2014Wrzesnia - PoloniaSlugfest 2
13/12/2014Chisinau - Republica MoldovaWorld Warrior Fighting Championship Chisinau
13/12/2014Pitesti - RomaniaInterclub de Kickbox - Pitesti
14/12/2014Bucuresti - RomaniaCupa Munteniei la MMA
15/12/2014Bucuresti - RomaniaRXF 15 MMA Allstars
19/12/2014Beijing - ChinaONE FC 24 - Dynasty of Champions
20/12/2014Sao Paulo - BraziliaUFC Fight Night - Machida vs Dollaway
20/12/2014Moscova - RusiaFight Nights - Battle of Moscow 18
20/12/2014Stuttgart - GermaniaFight Night Stuttgart
20/12/2014Hong KongTop King World Series
03/01/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 182 - Jones vs Cormier
16/01/2015Temecula, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 132 - Freire vs Straus
17/01/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 17 - Sields vs Foster
18/01/2015Bucuresti - RomaniaSeminar gratuit de MUAY THAI cu Rick Hunter
18/01/2015Boston - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - McGregor vs Siver
24/01/2015Stockholm - SuediaUFC on FOX 14 - Gustafsson vs Johnson
31/01/2015Las Veags - Statele Unite ale AmericiiUFC 183 - Silva vs Diaz
01/02/2015Guangzhou - ChinaK1 China vs Japan
06/02/2015Hampton, Virginia - Statele Unite ale AmericiiGLORY 19
07/02/2015Timisoara - RomaniaTrofeul Tamashyi Timisoara
12/02/2015Edmonton, Alberta - CanadaWorld Series of Fighting 18: Moraes vs Hill
14/02/2015Broomfield, Colorado - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night: Thompson vs Thatch
14/02/2015Ovidiu, Constanta - RomaniaCupa Freestyle Ovidiu
16/02/2015Tirgoviste - RomaniaRXF 17 Tirgoviste
21/02/2015Cluj Napoca - RomaniaGala Internationala de Box Profesionist - Cluj Napoca
22/02/2015Porto Alegre - BraziliaUFC Fight Night: Mir vs Bigfoot
27/02/2015Uncasville, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA - Invazia Britanica
28/02/2015Los Angeles - Statele Unite ale AmericiiUFC 184: Weidman vs Belfort
28/02/2015Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Wushu - Qinda si Taolu
01/03/2015Timisoara - RomaniaSeminar Muay Thai Cu Faldir Chahbari - Timisoara
01/03/2015Braila - RomaniaCupa Danubius Braila la BJJ
07/03/2015Ploiesti - RomaniaSuperkombat New Heroes - Ploiesti
13/03/2015Kuala Lumpur - MalaesiaONE FC - Age of Champions
14/03/2015Pantelimon - RomaniaConcurs National de Muay Thai
21/03/2015Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Pangration Athlima
21/03/2015Cluj Napoca - RomaniaUltimate Fighting Tournament Cluj
21/03/2015Cluj Napoca - RomaniaUltimate Fighting Tournament Cluj
27/03/2015Thackerville, Oklahoma - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA - Warren vs Galvao
28/03/2015Phoenix, Arizona - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting - Gaethje vs Palomino
28/03/2015Gherla - ClujConcurs regional de Kickbox - Gherla
03/04/2015Dubai - Emiratele Arabe UniteGLORY 20 Dubai
04/04/2015Fairfax, Virginia - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night: Mendes vs Lamas
10/04/2015Irvine, California - Statele Unite ale AmericiiBellator 136 - Brooks vs Jansen
10/04/2015Ledyard, Connecticut - Statele Unite ale AmericiiWorld Series of Fighting 20 - Branch vs Markes
11/04/2015Cracovia - PoloniaUFC Fight Night: Gonzaga vs Cro Cop 2
17/04/2015Dubai - Emiratele Arabe UniteGlobal Fighting Championship - Saki vs Ciobanu
18/04/2015Newark, New Jersey - RomaniaUFC on FOX 15: Rockhold vs Machida
18/04/2015Tenerife - SpaniaENFUSION Live Tenerife
24/04/2015Pitesti - RomaniaConfruntarea Titanilor Pitesti
24/04/2015Manila - FilipineONE FC 26 - Valor of Champions
25/04/2015Zilina - SlovaciaEnfusion Live Zilina
25/04/2015Montreal, Quebec - CanadaUFC 186 - Dillashaw vs Barao 2
25/04/2015Cluj - RomaniaCupa Transilvaniei la MMA
26/04/2015Deva - HunedoaraKombat Liga Deva
26/04/2015Cluj - Napoca - RomaniaSeminar de arbitraj pentru MMA - Cluj
08/05/2015San Diego - Statele Unite ale AmericiiGLORY 21
10/05/2015Adelaide - AustraliaUFC Fight Night - Hunt vs Miocic
15/05/2015Temecula, California - Statele Unite ale AmericiiBellator MMA 137 - Halsey vs Grove
16/05/2015Manila - FilipineUFC Fight Night - Edgar vs Faber
16/05/2015Bucuresti - RomaniaCupa "Alina Dumitru" la Judo
22/05/2015SingaporeONE FC 27 - Warrior's Quest
23/05/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 187 - Johnson vs Cormier
30/05/2015Goiana - BraziliaUFC Fight Night - Condit vs Alves
30/05/2015Bucuresti - RomaniaRMMAF 6 - Concurs National de MMA
05/06/2015Edmonton - CanadaWorld Series of Fighting 21 - Rama vs Ivanov
05/06/2015Lille - FrantaGLORY 22: Verhoeven vs Adegbuyi
06/06/2015New Orleans - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Henderson vs Boetsch
07/06/2015Bucuresti - RomaniaCampionatul National de MMA
13/06/2015Piatra Neamt - RomaniaSeminar International de Kyushoshin Ju Jitsu
13/06/2015Tecuci - RomaniaCupa VIP Guard Tecuci
13/06/2015ElvetiaSuperKombat Special Edition
13/06/2015Mexico City - MexicUFC 188 - Velasquez vs Werdum
15/06/2015Cluj - Napoca - RomaniaRXF 18 Cluj Napoca
19/06/2015St Louis - Statele Unite ale AmericiiBellator 138 - Kimbo Slice vs Ken Shamrock
20/06/2015Berlin - GermaniaUFC Fight Night - Jedrzejczyk vs Penne
26/06/2015Kansas - Statele Unite ale AmericiiBellator 139 - Kongo vs Volkov
26/06/2015Targu-Mures - RomaniaFinala Campionatului National de Judo - categoriile de varsta U10 si U 11
27/06/2015Hollywood, Florida - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Machida vs Romero
27/06/2015Ploiesti - RomaniaCupa Ambitia De Vara
04/07/2015Buzau - RomaniaCupa Mondiala Karate Kyokushin - Buzau
05/07/2015Buzau - RomaniaKyokushin Karate Summer Camp - Belt Exam - Buzau
11/07/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 189 - McGregor vs Mendes
11/07/2015Barlad - RomaniaBlack Cage Tournament - Barlad
11/07/2015Timisoara - RomaniaLupta Timisoara - Editia a XIII a
11/07/2015Buzau - RomaniaCupa Buzaului de Freestyle Kickboxing Editia a-3-a
12/07/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiThe Ultimate Fighter 21 Finale
15/07/2015San Diego - Statele Unite ale AmericiiUFC Fight Night - Mir vs Duffee
16/07/2015Bucuresti - RomaniaEuropean Championship 2015 - World Eskrima Arnis Federation
17/07/2015Uncasville - USABellator 140 - Lima vs Koreshkov
18/07/2015Glasgow, Scotia - Marea BritanieUFC Fight Night - Bisping vs Leites
18/07/2015Myanmar - MyanmarOne Championship 29 - Kingdom of Warriors
18/07/2015Harlau - RomaniaGala K1 Hirlau
18/07/2015Sulina - RomaniaCupa Oyama Editia a II a
24/07/2015Tuzla - RomaniaCupa "Juniorii Tuzla" - editia a 3 a
25/07/2015Flamanda - RomaniaAshihara Gethica Cup - editia a V a
26/07/2015Chicago - USAUFC Fight Night - Dillashaw vs Barao 2
01/08/2015Rio de Janeiro - BraziliaUFC 190 - Rousey vs Correia
01/08/2015Las Vegas - USAWSOF 22 - Palhares vs Shields
01/08/2015Constanta - RomaniaSuperKombat Constanta
07/08/2015Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiGLORY 23 Las Vegas
08/08/2015Nashville - USAUFC Fight Night 73 - Teixeira - St.Preux
22/08/2015Alexandria - RomaniaCupa Musashi Editia a IX a
22/08/2015Grozny - CeceniaAkhmat Fight Show - Hari vs Londt
22/08/2015Navodari - RomaniaClash of the titans - New K1 Generation
23/08/2015Saskatchewan - CanadaUFC Fight Night 74 - Holloway vs Oliveira
28/08/2015Pechanga Resort and Casino-Temecula - U.S.A.Bellator 141 - Guillard vs. Girtz
30/08/2015Bucuresti - RomaniaCupa Absolut Fight Bucuresti
31/08/2015Galati - RomaniaRXF 19 Galati - Fight Night
04/09/2015Timisoara - RomaniaCupa Ginbox - Editia a 4 a
05/09/2015Brasov - RomaniaCupa Brasov Open editia a V a
05/09/2015Nevada - USAUFC 191 - Johnson vs Dodson 2
18/09/2015Linz - AustriaFinal Fight Championship 19
18/09/2015Comerica Theatre, Phoenix - U.S.A.WSOF 23 - Gaethje vs. Palomino 2
19/09/2015Tirgu Mures - RomaniaCupa ARMURA la Kickbox - Tirgu Mures
19/09/2015SAP Center, San Jose - U.S.A.Bellator 142 - Dynamite
25/09/2015State Farm Arena, Hidalgo - U.S.ABellator 143 - Warren vs. Davis
26/09/2015Arad - RomaniaNo-Gi Grappling Seminar Arad
26/09/2015Deva - RomaniaInternational Karate Gasshuku & Black Belt Exams
26/09/2015Babadag - RomaniaCupa Ronin Babadag Editia a-III-a
26/09/2015Dej - RomaniaCUPA FIREKICK - "SUPREM NIGHT FIGHT"
26/09/2015Saitama Super Arena, Saitama - JapanUFC Fight Night 75 - Barnett vs Nelson
02/10/2015Milano - ItaliaSuperkombat Final Elimination
03/10/2015Toyota Center, Houston - USAUFC 192 - Cormier vs Gustafsson
03/10/2015Bucuresti - RomaniaCupa Campionilor Kickboxing
09/10/2015Gaesti - RomaniaConfruntarea Titanilor - Gaesti
10/10/2015Pitesti - RomaniaSabaki Challenge 2015
10/10/2015Bucuresti - RomaniaBucharest Cup Challenge
10/10/2015Bucuresti - RomaniaCupa 'Echipa Campionilor' - editia I
10/10/2015Bucuresti - RomaniaCupa STEAUA la Submission
14/10/2015Bucuresti - RomaniaCampionat National/ Taolu - Cupa Romaniei Taolu/Qinda
16/10/2015Sibiu - RomaniaACB KB 3 Grand Prix Final
16/10/2015Galati - RomaniaCupa Romaniei Kickboxing Budokai
17/10/2015Connecticut - United StatesWSOF 24 - Fitch vs. Okami
17/10/2015Craiova - RomaniaOltenia Power Fight
17/10/2015Moldova Noua - RomaniaCupa Danubius - Open Ju-Jitsu
19/10/2015Sibiu - RomaniaRXF 20 - Sibiu
23/10/2015Mohegan Sun Arena, Uncasville - U.S.A.Bellator 144 - Galvao vs. Dantas 2
24/10/20153Arena,Dublin - IrlandaUFC Fight Night 76 - Poirier vs. Duffy
25/10/2015Bistrita - RomaniaCupa Tiger - Editia a IV a
31/10/2015Barlad - RomaniaCupa Wazary - editia a II A
06/11/2015Scottrade Center, St. Louis, Missouri - U.S.A.Bellator 145 - Vengeance
07/11/2015Geraldo Jose de Almeida - Sao Paolo : BraziliaUFC Fight Night 77 - Belfort vs. Henderson 3
07/11/2015Bucuresti - RomaniaCupa Shin Dojo Kempo - K1
07/11/2015Baile Herculane - RomaniaCupa Romaniei Kick Boxing
15/11/2015Lazu - RomaniaCupa Keru Kento - K1
15/11/2015Etihad Stadium, Melbourne - AustraliaUFC 193 - Rousey vs. Holm
20/11/2015Comerica Theatre, Phoenix, Arizona - U.S.A.WSOF 25 - 8-Man Lightweight Tournament
20/11/2015WinStar World Casino and Resort, Thackerville - USABellator 146 - Kato vs. Manhoef
21/11/2015Bucuresti - RomaniaJudgement Day World Cup
21/11/2015Monterrey Arena, Monterrey - MexicoUFC Fight Night 78 - Brown vs. Gastelum
27/11/2015Piatra Neamt - RomaniaCupa "Stefan cel Mare" - Editia a 3 a
28/11/2015Olympic Gymnastics Arena, Seoul - Koreea de SudUFC Fight Night 79 - Henderson vs. Alves
04/12/2015San Jose State University Event Center, San Jose, California - USABellator 147 - Thomson vs. Villaseca
04/12/2015Amsterdam - OlandaGlory 26 - Amsterdam
05/12/2015Ploiesti - RomaniaCupa Ambitia - Kickboxing
05/12/2015Koh Pich Theatre, Phnom Penh - CambodgiaOne Championship - Kingdom of Khmer
05/12/2015Piatra Neamt - RomaniaCupa Stefan cel Mare Ju-Jitsu - editia a III a
10/12/2015The Chelsea at the Cosmopolitan, Las Vegas, Nevada - U.S.A.UFC Fight Night - VanZant vs. Calderwood
11/12/2015Las Vegas, Nevada - USAUFC - The Ultimate Fighter 22 Finale
11/12/2015Mall of Asia Arena, Pasay, Manila - FilipineOne Championship - Spirit of Champions
11/12/2015Deva - RomaniaFight 4 Pride Deva
11/12/2015Las Vegas, Nevada - USAUFC - The Ultimate Fighter 22 Finale
12/12/2015MGM Grand Garden Arena, Las Vegas - USAUFC 194 - Aldo vs. McGregor
12/12/2015105 Stadium, Rimini - ItaliaVenator FC 2 - Schiavolin vs. Barnatt
12/12/2015Gymnasium Tucum„ - BraziliaFusion Fight - Fusion Fight
12/12/2015Varsovia - PoloniaSlugfest 5 - Wrzesnia
12/12/2015Torino - ItaliaSuperKombat Special Edition Torino
13/12/2015Tokyo - JaponiaPancrase - 273
14/12/2015Bucuresti - RomaniaRXF - MMA All Stars 2
16/12/2015Los Angeles - USACombate Americas - Combate Americas 2
19/12/2015Amway Center, Orlando - USAUFC on Fox 17 - Dos Anjos vs. Cerrone 2
19/12/2015Pitesti - RomaniaCupa Kombat Academy
19/12/2015Karlsruhe - GermaniaRFC - Caged 2
19/12/2015Rio Grande do Sul - BraziliaAFC - Aspera FC 29
19/12/2015ChinaKunlun Fight 35
20/12/2015Differ Ariake, Tokyo - JaponiaDeep - 74 Impact
26/12/2015Grozny - CeceniaAkhmat Fight Show - Samedov vs Slowinski
02/01/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC 195 - Lawler vs. Condit
16/01/2016Costa Mesa, California - USAInvicta FC 15 - Cyborg vs. Ibragimova
17/01/2016TD Garden, Boston - USAUFC Fight Night - Dillashaw vs. Cruz
22/01/2016Arena Theatre, Houston - USALFC 50 - Legacy Fighting Championship 50
23/01/2016Tennessee - USAWSOF 27 - Ricci vs. Fodor
23/01/2016Hunan - ChinaOne Championship - Dynasty of Champions
29/01/2016Calgary - CanadaHKFC - School of Hard Knocks 48
29/01/2016Fresno, California - USABellator 148 - Daley vs. Uhrich
30/01/2016New Jersey - USAUFC on Fox 18 - Johnson vs. Bader
06/02/2016Las Vegas - Statele Unite ale AmericiiUFC 196 - Werdum vs Velasquez 2
07/02/2016Bucuresti - RomaniaCupa C.R.K. - Trofeul Dacic
19/02/2016Huston - USABellator 149 - Shamrock vs. Gracie
19/02/2016Utah - USARFA 35 - Juusola vs. Castillo
20/02/2016Grove - USAWSOF 28 - Moraes vs. Barajas
20/02/2016Jakarta - IndonesiaOne Championship 38 - Tribe of Warriors
21/02/2016Pittsburgh, Pennsylvania - U.S.A.UFC Fight Night 82 - Cerrone vs. Means
21/02/2016Craiova - RomaniaCompetitia de Amatori - Muay Thai Craiova
21/02/2016Pittsburgh, Pennsylvania - U.S.A.UFC Fight Night 83 - Cerrone vs. Oliveira
26/02/2016Kansas - USABellator 150 - Galvao vs. Dantas 2
27/02/2016Londra - AngliaUFC Fight Night 84 - Silva vs. Bisping
27/02/2016Bucuresti - RomaniaCupa Spartacus Editia a II a
28/02/2016Bucuresti - RomaniaCupa Munteniei la MMA
04/03/2016Oklahoma - USABellator 151 - Warren vs. Caldwel
05/03/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC 196 - McGregor vs. Diaz
06/03/2016RodnaCupa Rodna editia a II a
12/03/2016Paris - FrantaGlory 28 - Paris
12/03/2016Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Semi/Full - Kempo (+6 ani)
18/03/2016Myanmar - MyanmarOne Championship 39 - Union of Warriors
19/03/2016Madrid - SpaniaRespect World Series - Madrid
20/03/2016Brisbane - AustraliaUFC Fight Night 85 - Hunt vs. Mir
21/03/2016Bucuresti - RomaniaRXF 22 - Romania vs Poland
26/03/2016San Juan - Puerto RicoSupercombat Fighting Championship : Morosanu vs Sam
27/03/2016Lazu - RomaniaCupa Keru Kento - K1
02/04/2016Las Vegas - USAWSOF 30 - Branch vs. Starks
10/04/2016Zagreb - CroatiaUFC Fight Night 86 - Rothwell vs. Dos Santos
16/04/2016Cluj Napoca1st UFT Amateur Open Tournament
16/04/2016Torino - ItaliaBellator 152 - Freire vs. Campos
16/04/2016Tampa - USAUFC on Fox 19 - Nurmagomedov vs. Ferguson
20/04/2016Bucuresti - RomaniaKempo - The 13 th World Cup Championships
22/04/2016Uncasville, Connecticut - United StatesBellator 153 - Koreshkov vs. Henderson
23/04/2016Las Vegas - USAUFC 197 - Cormier vs. Jones 2
23/04/2016Bucuresti - RomaniaCampionatele Nationale de Kickboxing
30/04/2016Washington - USAPBC on Showtime - Jack vs. Bute
30/04/2016Miami - USATitan FC 38 - Carl vs. Muhammad
06/05/2016Singapore - IndoneziaOne Championship 41 - Ascent to Power
07/05/2016The Hangar at OC Fair, Costa Mesa - USAInvicta FC 17 - Evinger vs. Schneider
07/05/2016Bucuresti - RomaniaSuperkombat Fighting Championship - Spetcu vs Exakoustidis
08/05/2016Rotterdam - OlandaUFC Fight Night 87 - Overeem vs. Arlovski
08/05/2016Brasov - RomaniaCampionatul National de Ashihara Karate
13/05/2016Huston - USALFC 55 - Legacy Fighting Championship 55
14/05/2016Curitiba - BraziliaUFC 198 - Werdum vs. Miocic
14/05/2016San Jose - USABellator 154 - Davis vs. King Mo
14/05/2016Gaesti - RomaniaConfruntarea Titanilor - Vip Edition II
14/05/2016Brasov - RomaniaCampionatul National Copii si Cadeti - Ju Jitsu
15/05/2016Navodari - RomaniaCupa "New K1 Generation" - editia a II a
20/05/2016CenturyLink Arena, Boise, Idaho - USABellator 155 - Carvalho vs. Manhoef
27/05/2016Bangkok - ThailandaOne Championship - Kingdom of Champions
28/05/2016Uricani - RomaniaNew Heroes Kick Boxing Uricani - RFC
28/05/2016Ramnicu Valcea - RomaniaCupa Saishin - Editia a XVII-a
29/05/2016Las Vegas - USAUFC Fight Night 88 - Almeida vs. Garbrandt
02/06/2016Bucuresti - RomaniaTitanii Romaniei
02/06/2016Londra - AngliaRespect World Series - Clash of the titans
04/06/2016Bucuresti - RomaniaCampionatul National Kickbox - Full Contact
04/06/2016Brasov - RomaniaCampionatul National de Kumite - Ashihara Karate
04/06/2016Inglewood, California - USAUFC 199 - Rockhold vs. Bisping
05/06/2016Bucuresti - RomaniaCupa C.R.K. - Trofeul Dacic - Kendo
06/06/2016Bucuresti - RomaniaRXF 23 - Romania vs U.K.
10/06/2016Sfantu Gheorghe - RomaniaZilele Sportive - Editia a X-a
11/06/2016Rosiorii de Vede - RomaniaCupa de vara Atac "Kogeki" - Editia a III-a
11/06/2016Bucuresti - RomaniaKing Auto Cup - Editia a VI-a
17/06/2016Connecticut - USAWSOF 31 - Ivanov vs. Copeland
18/06/2016Onatrio - CanadaUFC Fight Night 89 - MacDonald vs. Thompson
18/06/2016Oltenita - RomaniaCupa "Tai Sabaki" - Editia a IV-a
18/06/2016Turnu Magurele - RomaniaCupa Dunarii - Editia a VI-a
19/06/2016Timisoara - RomaniaDanger Superfight - Editia a III a
25/06/2016Galati - RomaniaCupa Romaniei Kickboxing Budokai
26/06/2016Timisoara - RomaniaCupa Ginbox - Editia a 7-a
01/07/2016Tulcea - RomaniaInternational Danube Delta Cup - Editia a VI-a
02/07/2016Londra - AngliaRespect World Series - Clash of the titans
02/07/2016Lazu - RomaniaCupa Keru Kento - K1
02/07/2016Constanta - Romania"Ashihara Gethika Cup" - Editia a Vi-a
07/07/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC Fight Night 90 - Dos Anjos vs. Alvarez
08/07/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC - The Ultimate Fighter 23 Finale
09/07/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC 200 - Cormier vs. Jones 2
13/07/2016Sioux Falls, South Dakota - USAUFC Fight Night 91 - Ferguson vs. Chiesa
16/07/2016Ploiesti - RomaniaBlood Honour Tournament
16/07/2016Londra - AngliaBellator 158 - Daley vs. Lima
22/07/2016Kansas - USABellator 159 - Caldwell vs. Taimanglo
23/07/2016Chicago - USAUFC on Fox 20 - Holm vs. Shevchenko
28/07/2016Targu Mures - RomaniaStagiul National de Vara Karate ShinKyokushin
29/07/2016Kansas - USAInvicta FC 18 - Grasso vs. Esquibel
29/07/2016Targu Mures - RomaniaStagiu Tehnic de Karate Traditional
30/07/2016Atlanta - USAUFC 201 - Lawler vs. Woodley
30/07/2016Mamaia - RomaniaSuperkombat Fighting Championship - Mamaia 2016
31/07/2016Rio de Janeiro - BraziliaShooto - Brazil 65
01/08/2016Bucuresti - RomaniaWorld Mixed Fights - Lupta Capitala
04/08/2016Lemoore, California - USATPF 28 - Tachi Palace Fights 28
06/08/2016Salt Lake City - USAUFC Fight Night 92 - Rodriguez vs. Caceres
06/08/2016Comanesti - RomaniaSuperkombat Fighting Championship - Comanesti
11/08/2016Vaslui - RomaniaBatalia de la Vaslui
13/08/2016Cotai, Macau - MacaoOne Championship 45 - Heroes of the World
15/08/2016Bucuresti - RomaniaThe 5 th European Muay Championship 2016
20/08/2016Las Vegas - USAUFC 202 - Diaz vs. McGregor 2
25/08/2016Slobozia - RomaniaStagiu de Arte Martiale Baragan 2016
27/08/2016Vancouver - CanadaUFC on Fox 21 - Condit vs. Maia
27/08/2016Pitesti - RomaniaCupa Kombat Academy Pitesti - Editia a III-a
03/09/2016Hamburg - GermaniaUFC Fight Night 93 - Arlovski vs. Barnett
03/09/2016Brasov - RomaniaJu Jitsu Brasov Open
03/09/2016Bucuresti - RomaniaADCC - Open Championship
03/09/2016Bucuresti - RomaniaGrand Arena Fight Absolut
08/09/2016Manchester - AngliaUFC 204 Bisping vs. Henderson 2
09/09/2016Pitesti - RomaniaFight 4 Respect
10/09/2016Cleveland - USAUFC 203 - Miocic vs. Overeem
10/09/2016Cleveland - USAUFC 203 - Miocic vs. Overeem
10/09/2016Ploiesti - RomaniaTurneul National de Kyokushin Karate "Lupul Dacic"
16/09/2016Sibiu - RomaniaInternational Taekwon-Do Seminar - Sibiu
17/09/2016Ramnicu Valcea - RomaniaWolfpack Martial Arts Seminar
23/09/2016Kansas - USAInvicta FC 19 Maia vs. Modafferi
24/09/2016Brasilia - BraziliaUFC Fight Night 95 Cyborg vs. Lansberg
25/09/2016Timisoara - RomaniaDanger Super Fight
25/09/2016Bucuresti - RomaniaCupa Kyodai
25/09/2016Timisoara - RomaniaCupa Ginbox - Editia a 8-a
01/10/2016Portland - USAUFC Fight Night 96 Lineker vs. Dodson
01/10/2016Bucuresti - RomaniaCupa Echipa Campionilor Editia a II-a
01/10/2016Iasi - RomaniaSuperkombat Fighting Championship - Iasi
01/10/2016Arad - RomaniaCupa Europeana Global Martial Arts Asociation
02/10/2016Deva - HunedoaraCupa Revitalia
06/10/2016Fagaras - BrasovCupa Romaniei SKIF
08/10/2016Oradea - Romania15 th Bihor Open Championship Tournament
08/10/2016Braila - RomaniaCupa Danubius Editia a IV-a
08/10/2016Botosani - RomaniaNord Est Karate Cup
08/10/2016Manchester - AngliaUFC 204 Bisping vs. Henderson 2
10/10/2016Brasov - RomaniaRXF 24 - Sandu Lungu vs Rocky Balboa
15/10/2016Targu Mures - RomaniaCupa Armura Editia a III-a
15/10/2016Barlad - RomaniaStagiu Seminar de Autoaparare - Barlad
15/10/2016Bucuresti - RomaniaCupa Bucharest Challenge
21/10/2016Brasov - RomaniaCupa Romaniei la Sporturi Martiale Coreene
21/10/2016Memphis, Tennessee - UsaBellator 162 Shlemenko vs. Grove
22/10/2016Targu Mures - RomaniaCupa Muresul Cis Gaz - Editia a VI-a
04/11/2016Uncasville, Connecticut - USABellator 163 McGeary vs. Davis
05/11/2016Mexico City - MexicUFC Fight Night 98 Dos Anjos vs. Ferguson
12/11/2016New York - USAUFC 205 Alvarez vs. McGregor
12/11/2016Bucuresti - RomaniaJudgement Day - World Cup
12/11/2016Bucuresti - RomaniaSuperkombat World Grand Prix VI
18/11/2016Kansas - USAInvicta FC 20 - Evinger vs. Kunitskaya
19/11/2016Sao Paulo - BraziliaUFC Fight Night 100 Bader vs. Nogueira 2
19/11/2016Pitesti - RomaniaCupa Kombat Acady - Editia a-4-a
19/11/2016San Jose - USABellator 165 - Chandler vs. Henderson
20/11/2016Bucuresti - RomaniaSFC World League -Rise of the titans
26/11/2016Ploiesti - RomaniaCupa Ambitia
26/11/2016Bucuresti - RomaniaTurneul Aniversar de Judo "Jigoro Kano"
27/11/2016Deva - RomaniaCentura Transilvaniei
27/11/2016Melbourn - AustraliaUFC Fight Night 101 - Whittaker vs. Brunson
02/12/2016Winstar World Casino and Resort, Thackerville - USABellator 166 - Dantas vs. Warren 2
03/12/2016Mosnita Noua - RomaniaCupa Ginbox - Editia a 9-a
03/12/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC The Ultimate Fighter 24 Finale
03/12/2016Winstar World Casino and Resort, Thackerville - USABellator 167 Freire vs. Campos 2
04/12/2016Deva - RomaniaFight 4 Pride
09/12/2016Times Union Center Albany, New York - USAUFC Fight Night 102 Lewis vs. Abdurakhimov
10/12/2016Pitesti - RomaniaCupa Campionilor Kickboxing
10/12/2016Cluj Napoca - RomaniaCupa Transilvaniei - Editia A V-A
10/12/2016Baia Mare - RomaniaCupa Gladiators - Editia I
10/12/2016Maldaeni - RomaniaCupa de Iarna " Okami Kogeki" - editia a 6-A
10/12/2016Toronto - CanadaUFC 206 Holloway vs. Pettis
16/12/2016Dublin - IrlandaBellator 169 King Mo vs. Ishii
17/12/2016Sacramento - USAUFC on Fox 22 VanZant vs. Waterson
17/12/2016Galati - RomaniaConcurs National Kickboxing Budokai
17/12/2016Bascov - ArgesSouth Fighting - Editia I - A
19/12/2016Ploiesti - RomaniaRXF MMA Alstars 3
20/12/2016Satu - Mare - RomaniaGala Karate-ului Satmarean
29/12/2016Saitama - JaponiaRizin 3 Rizin Fighting World Grand Prix 2016: 2nd Round
30/12/2016Las Vegas, Nevada - USAUFC 207 Nunes vs. Rousey
13/01/2017Quebec - CanadaTKO 37 - Rivals
14/01/2017Jakarta - IndonesiaOne Championship - Quest for Power
15/01/2017Phoenix, Arizona - USAUFC Fight Night 103 Rodriguez vs. Penn
21/01/2017Inglewood, California - U.S.A.Bellator 170 - Sonnen vs. Ortiz
21/01/2017Barlad - RomaniaCupa " Alexandru Ioan Cuza" - editia a II-a
27/01/2017Beclean - BistritaTurneul International de Lupte Libere - Greco Romane Editia a IV-a - Cupa Becleanului
28/01/2017Ramnicu Valcea - RomaniaProvocarea Marilor Orase - Editia a X-a
04/02/2017Houston, Texas - USAUFC on Fox 23 Shevchenko vs. Pena
04/02/2017Houston, Texas - USAUFC Fight Night 104 Bermudez vs. Korean Zombie
04/02/2017Brasov - RomaniaCupa Romaniei de Autoaparare - Editia a IX - a
11/02/2017New York - USAUFC 208 Holm vs. De Randamie
12/02/2017Rodna - RomaniaCupa Rodnei - editia a III-a
18/02/2017Tecuci - RomaniaCampionatul National de Ju-Jitsu
18/02/2017Constanta - RomaniaCupa Satori - Editia a 2-A
18/02/2017Bucuresti - RomaniaCupa Trofeul Dacic - Editia a III-A
24/02/2017SSE Arena,Belfast - IrlandaBellator 173 McGeary vs. Filipovic
24/02/2017Sears Centre Arena, Hoffman Estates, Illinois - USAGlory 38 - Chicago
25/02/2017Buzau - RomaniaCupa Buzaului de Freestyle Kickboxing - Editia a IX-a
25/02/2017Arad - RomaniaBanzai Cup - International Karate Tournament
26/02/2017Iasi - RomaniaCupa Shinobi
03/03/2017Bucuresti - RomaniaMatSide Champ Romania 2017
03/03/2017Winstar Casino, Thackerville, Oklahoma - USABellator 174
04/03/2017Piatra Neamt - RomaniaCupa " Stefan cel Mare" Kyokushin - editia a II-a
04/03/2017Dej - RomaniaSupreme Night Fight - Editia a II-a
11/03/2017Baia Mare - RomaniaSeminar Wing Chun Kung Fu cu Mario Lopez
11/03/2017Fortaleza - BraziliaUFC Fight Night 106 Belfort vs. Gastelum
11/03/2017Buzau - RomaniaCampionatul Nationat de Karate Shito Ryu
18/03/2017Tulcea - RomaniaCampionatul National de Kickboxing K1
18/03/2017Londra - Marea BritanieUFC Fight Night 107 Manuwa vs. Anderson
25/03/2017Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Freestyle Kickboxing
25/03/2017Baia Mare - RomaniaAyo Fighting Tournament
26/03/2017SibiuCupa Miado`s
01/04/2017Craiova - RomaniaFight 4 Respect - Lupta in ring nu in strada
07/04/2017Cluj NapocaCampionatul European WUKF Karate
07/04/2017Bucuresti - RomaniaSuperkombat - Invazia Greilor
08/04/2017Sibiu - RomaniaCampionatul National Unificat de Karate Kyokushin
08/04/2017Ramnicu Valcea - RomaniaProvocarea Marilor Orase - Editia a X-a
08/04/2017Arad - Romania2nd Kali Dynamic Seminar
08/04/2017Deva - RomaniaCupa Cetate Deva
08/04/2017New York - USAUFC 210 Cormier vs. Johnson 2
21/04/2017Connecticut - USABellator 178 - Straus vs. Pitbull 4
22/04/2017Recea - RomaniaCupa Floarea Reginei - Editia VI-a
22/04/2017Tennessee - USAUFC Fight Night 108 Swanson vs. Lobov
22/04/2017Bucuresti - RomaniaCampionatul National de Kickboxing Low Kick & Full Contact
23/04/2017Bucuresti - RomaniaTitanii Ringului
25/04/2017Brasov - RomaniaRXF 26 - Fight Night
28/04/2017Brasov - Romania2nd JKA Gasshuku
28/04/2017Targoviste - RomanaiConfruntarea Titanilor
28/04/2017Sibiu - RomaniaAikido Shinki Rengo
29/04/2017Luncavita - RomaniaCupa Cetatuia Luncavitei - Editia a III-a
30/04/2017Timisoara - RomaniaDanger Super Fight
05/05/2017Cluj Napoca - RomaniaUltimate Fighting Tournament - Centura Transilvaniei
05/05/2017Sibiu - RomaniaSeminar I.M.C.S. - Krav Maga
07/05/2017AradCupa Budokai Masters
13/05/2017Dallas - USAUFC 211 Miocic vs. Dos Santos 2
30/06/2017Oradea - Romania2nd Gen. CHOI INTERNATIONAL TAEKWON-DO I.T.F Memorial Cup
01/07/2017Eforie Sud - RomaniaInternational Kyokushin Karate Summer Camp
01/07/2017Buzau - RomaniaAll Kyokushin Karate World Cup
magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA